Dekorativní nástěnný panel Sandstone s 3D efektem vyrobený z polystyrénu EPS o vysoké hustotě, které se lepení těsně vedle sebe na stěnu nebo strop. Pomocí 3D obkladových panelů můžete trojrozměrně zdobit stěny, což je dnes jeden z nejnovějších trendů v úpravě interiéru. Společným prvkem 3D panelů je vypouklý dekorační vzor nejrůznějších tvarů. Tento vzor přechází z jednoho panelu na druhý. Tepelná a zvuková izolace. Wow efekt pro povrch vaší stěny. Podle efektu, který chcete dosáhnout, lze panely lepit na celou plochu stěny nebo na její libovolné části.

3D obkladové desky lze přetírat všemi akrylovými nebo vodou ředitelnými barvami na stěny. Montáž 3D obkladů je velmi jednoduchá, nevyžaduje žádné speciální znalosti. Obklady je možno lepit na suché omítky, beton, plynobeton, sádrokartonové desky, dřevotřísku a dřevo. Bez rozpouštědel a freonů. Přátelský k životnímu prostředí.

Cena uvedena za 1 kus = 0,46 m2 obkladu.

 

Parametry

Parametr Popis
Určení Bez falce
Materiál Extrudovaný polystyren
Přetíratelná Ano
Rozměry mm 960 x 480
Tloušťka mm 32
Barva Bílá
Balení obsahuje m2 1,84
Počet desek v balení 4
Typ Obklady
Hustota kg/m³ 50

Stěnový 3D obklad EPS Sandstone 960*480

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Příprava povrchu: Povrch musí být suchý, odmaštěný, tvrdý, pokud možno hladký a nasákavý, zbavený starých tapet a klihových barev. Povrchy velmi nasákavé je nutno opatřit podkladem v podobě lepidla rozředěného vodou v poměru 1:6. Sesypávající se omítky je nutno zpevnit podkladem a povrchy napadené plísní důkladně očistit.

Způsob lepení: doporučujeme ekologická lepidla Soudal.

  1. Nakreslí se čáry, dělící stěnu na 4 stejné obdélníky, podél kterých se začne lepení obkladů od středu.
  2. Na rub obkladu se nanese lepidlo.
  3. Po nanesení lepidla se přimáčkne obklad s citem tak, aby lepidlo dobře přilnulo ke stěně. POZOR! Zbytky lepidla okamžitě odstranit pomocí vody a houby.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky