Cerfix Protec CPCV/30/12,5 z lakovaného hliníku RAL 7038 je nové řešení pro staré terasy. Zmenšené rozměry nesouvislé části dovolují vyloučit odstranění obvodových zábradlí v případě rekonstrukce. Balkonové profily pro balkony a terasy, které jsou navrženy s konzolovým průřezem pro zajištění proudění vody z podlahy, aniž by se dostaly do kontaktu s vnější hranou. Balkonový profil CPCV je vyroben s okapničkou, která zaručí lepší odtok vody a nedojde tak ke kontaktu vody s vnější hranou a stěrkou. Pro dlažbu do 12,5 mm tloušťky.

Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Balkonové profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivům. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Parametry

Parametr Popis
Provedení S okapničkou
Typ CPCV
Délka mm 2700
Výška H mm 12,5
Výška H1 mm 30
Tloušťka mm 1,5
Dekor Šedý
Materiál Hliník
Povrch Lakovaný
Pro dlažbu mm 12,5

Balkonový profil Protec CPCV/30/12,5 Šedý popel RAL 7038

Katalogové číslo:
87652
Hmotnost:
1.4 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 21 dnů
Naše cena s DPH
1 089 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Vnější roh CPCV/30/12,5/E Šedý popel RAL 7038
Vnější roh CPCV/30/12,5/E Šedý popel RAL 7038
87781
Vnější roh 90°
21 dnů 0 ks 411 Kč
Spojka CPCV/30/12,5/G Šedý popel RAL 7038
Spojka CPCV/30/12,5/G Šedý popel RAL 7038
87632
Spojka
21 dnů 0 ks 171 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Lakovaný hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a následným lakováním. Mají velmi dobrou odolnost proti chemickým a atmosférickým vlivu a naopak nemají dobrou odolnost proti mechanickým vlivum, pri nichž dochází k poškození povrchové vrstvy. Z tohoto důvodu musí být viditelná plocha profilu rychle a opatrně očištěna od cementu, lepidel a materiálu použitých pro spárování.

Způsob pokládky s lepidlem: Vyjměte profil z obalu. Zkontrolujte, zda výška pokládané dlažby odpovídá výšce zvoleného profilu. Odstraňte případnou folii (ochranná a/nebo smrštitelná folie), která slouží pro ochranu povrchu výrobku.

Změřte požadovanou délku a odřízněte profil pomocí vhodného nástroje. Pomocí ozubené špachtle rozetřete lepidlo na ploše určené pro pokládku. Stiskněte profil tak, aby z otvorů podélné lišty vytékalo předem nanesené lepidlo. Položte a jemně stiskněte dlaždici až do té doby, kdy bude horní plocha dokonale vyrovnána s horní plochou profilu nebo o něco vyšší a v odpovídající vzdálenosti pro příslušnou spáru (většinou od 1 do 3 milimetrů). V každém případě nesmí být horní plocha profilu vyšší než plocha podlahy, pro zamezení zakopávání. Pomocí vhodného spárovacího materiálu uzavřete prostor mezi podlahou a profilem. Pomocí měkké houby a vody očistěte do 10 minut od aplikace zbytky spárovacího materiálu, lepidel, ředidel. apod.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  

Při čištění se doporučuje používat neutrální přípravky ředěné s vodou a poté je opláchnout čistou vodou za použití houby nebo neabrazivního hadříku, aby nedošlo k odření nebo poškození eloxování, leštění či laku.

Během čištění je nutné věnovat zvýšenou pozornost následujícím pokynům:

  • Nepoužívejte kyselé nebo alkalické čistící přípravky, které mohou hliník poškodit
  • Nepoužívejte abrazivní přípravky nebo materiály
  • Nepoužívejte organická ředidla u lakovaných povrchů
  • Nepoužívejte čistící přípravky s neznámým chemickým složením
  • Nenanášejte čistící přípravky přímo na čištěnou plochu
  • Povrch musí být během čištění “studený” (T°max = 30°C) a nesmí být vystaven přímému slunečnímu záření
  • Čistící přípravky použité pro čištění musí být “studené” (T°max = 30°C) a nesmí se používat zařízení rozprašující páru.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky