Balkonový profil bez okapničky Profilpas Cerfix Protec CPEI z nerezové oceli AISI 304, který chrání a dokončuje vnější okraje teras a balkonů. Balkonové profily CPEI mohou být instalovány nadoraz nebo s malou mezerou od hrany. Použitelné s obklady nebo mramory od 10 do 30 mm. Tvar profilu ho předurčuje i pro použití pro hrany schodů a chodníků.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Bez okapničky
Typ CPEI
Délka mm 2700
Výška H mm 15
Výška H1 mm 45
Tloušťka mm 1,2
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Povrch Leštěný
Pro dlažbu mm 15

Balkonový profil Protec CPEI/45/15 Nerez leštěná

Katalogové číslo:
87571
Hmotnost:
2 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: 21 dnů
Naše cena s DPH
2 668 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Nerez ocel AISI 430 není odolná proti všem chemickým látkám, proto je nutné zamezit, aby přišla do styku s agresivními přípravky jako je kyselina solná (HCl) a kyselina fosforečná (H3PO4). Plochy z nerez oceli mohou být leštěny pomocí příslušných běžně prodávaných přípravků. Nerez ocel se snadno čistí a je velmi hygienická; hladký a neporózní povrch činí usazení a přežití bakterií nebo jiných mikroorganismů velmi nepravděpodobným. Pro zachování dokonalé čistoty ocelových ploch stačí několik jednoduchých pravidel: stačí je omýt teplou vodou a saponátem, dokonale opláchnout a osušit měkkým hadrem. V případě ploch vystavených atmosférickým a agresivním vlivům se doporučuje pravidelné čištění nerez oceli, aby povrch zůstal netknutý a nedošlo k rezavění. Povrch z broušené nerez oceli vždy čistěte po směru broušení, nikoli napříč. V případě odření použijte příslušný čistící - leštící přípravek pro nerez ocel a měkký hadr.

V žádném případě při čištění nepoužívejte:

  • čistící přípravky s obsahem kyseliny chlorovodíkové (neboli solné), s obsahem kyseliny fluorovodíkové nebo s bělidly; zamezte přímému styku čistících přípravků obsahujících chloridy s povrchem, s výjimkou případů, kdy jsou aplikovány na krátkou dobu a poté dokonale opláchnuty.
  • abrazivní čistící přípravky v prášku mohou poškodit povrchovou úpravu profilu.

Nenechávejte dlouhodobě ve styku s profily z nerez oceli předměty nebo nářadí z obyčejné oceli (např. kartáče nebo ocelové vlákno běžně používané pro odstranění zbytků malty nebo jiných materiálů); hrozí přenos železnatých částic (kontaminace), které způsobují na povrchu rezavé skvrny. Nenechávejte dlouhodobě ve styku s povrchy z nerez oceli vlhké hadry nebo houby, které mohou způsobit vznik neestetických skvrn od vody.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky