Laminátová podlaha BerryAlloc Eternity V4 Hydro+ kombinuje všechny nejlepší vlastnosti: extrémně realistická, využívá všech výhod podlah ze skutečného dřeva bez jakýchkoli nepříjemností, tloušťka 12 mm, nejvyšší třída zátěže 33, odolnost proti oděru AC5. Tato kolekce laminátových podlah je konstruována tak, aby vydržela největší provoz.

Vzhled laminátové podlahy Eternity má vzhled přírodního dřeva s prasklinami inspirovanými přírodou. Laminátové podlahy BerryAlloc jsou určeny pro všechny druhy lidí a všechny druhy životního stylu. Laminát prvotřídní kvality, který je voděodolný. S vysokou úrovní oděru a odolností proti poškrábání, bude podlaha bezstarostná ohledně výdrže a zachová si svoji krásu.

V roce 2008 se BerryAlloc stal průkopníkem ve voděodolných laminátových podlahách. 100% voděodolné podlahy, plně chráněné díky průkopnické technologii Hydro+. Hydrofobní nátěr se nanáší na všechny strany lamely, účinně odpuzuje vodu, i když přijde do styku se zámkem podlahy. Povrch podlahy není schopn absorbovat žádnou kapalinu. Nosná deska HDF je odolná proti vlhkosti. Podlaha Eternity je díky tomu bezpečná pro koupelny a kuchyně.

Každá podlaha Eternity poskytuje doživotní záruku pro domácí použití. Pokud jde o komerční použití, Eternity poskytuje šestiletou záruku. Vzorek podlahy můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Typ Laminátová
Provedení Plovoucí
Řada Eternity
Zátěž 33
Vzor Prkno
Fáze V4
Tón Světlá
Rozměry 1288 x 190 x 12 mm
Balení m2 6 lamel = 1,47 m2
Odolnost AC 5
Tloušťka 12
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,12
Spoj Zámkový
Nosná deska HDF hydro+ water repelling
Hustota Kg/m3 900
Úprava Real wood structure

Přiložené soubory

laminate_dpl-eternity-tds-en.pdf (1,29 MB)
Technický list

laminate_5g-installation-manual-ins-en.pdf (17,66 MB)
Návod na montáž

BerryAlloc laminátová podlaha Eternity Hydro+ V4 Spirit Light

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky