Čisticí prostředek Decking Cleaner určený k čištění a oživení zašedlého dřeva v exteriéru, zejména teras z exotických a povětrnostním podmínkám odolných dřevin. Unikátní složení umožňuje použít pouze jednoho přípravku jak pro důkladné vyčištění dřeva, tak pro neutralizaci povrchu před aplikací udržovacího oleje. Tento přípravek se ředí dle potřeby ve vlažné vodě a ve vydané vrstvě nanese na čištěný povrch, ponechá se cca 10-20 minut působit a poté se kartáčem vydrhne. Na závěr se očištěný povrch opláchne čistou vodou a ponechá před olejováním cca 24 hod. proschnout.

Parametry

Parametr Popis
Typ Na terasy
Pro Exteriér
Balení kg 2,5
Počet nátěrů 1
Spotřeba 1l = cca. 2 - 5 m2
Hodnota pH Cca. 13
Doba schnutí Cca. 24 hodin
Ředění 3-10 dl na 10 l vody
Nářadí k aplikaci Kartáč, dobře vyždímaný hadr
Čistící prostředky Teplá voda s mýdlem
Určení Čištění

Junckers Decking Cleaner odšeďovač dřevěných teras 2,5l

Katalogové číslo:
173700+
Hmotnost:
2.65 kg
Výrobce:
Junckers
Cena s DPH:
667 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
11 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Decking Cleaner je multifunkční univerzální přípravek (koncentrát) určený k odstranění barevných skvrn, plísní, nečistot a řas ze všech typů dřevěných výrobků a teras v exteriéru před následnou aplikací oleje. Vhodný je také k čištění tvrdých povrchů a plastového zahradního nábytku.

Pokyny pro použití:
Z povrchu odstraňte vodou a hrubým kartáčem prach a nečistoty. Nařeďte si potřebnou směs ve vlažné vodě. Navlhčete terasu čistou studenou vodou. Poté naneste připravenou směs ve vydatném množství na terasu a kartáčem řádně vydrhněte. Ponechte účinkovat pod dobu 5 - 20 minut, v závislosti na míře znečistění. Vyvarujte se zaschnutí přípravku na povrchu dřeva. Po 5–20 minutách opláchněte nábytek, opět umyjte čistou vodou a vydrhněte kartáčem. Závěrem ještě jednou opláchněte a nechejte uschnout. Před nanášením oleje musí být nábytek umytý a dokonale suchý. V případě potřeby postup opakujte.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky