Kvalitní prezentace výrobků

Chceme, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. Postupně pro Vás zavádíme nové a nové vychytávky v obchodu, které budou stále přibývat. Již nyní můžete využít přepočty na balení a přepočet role. Zakládáme si na kvalitní prezentaci výrobků, téměř veškeré zboží pro Vás sami fotíme.
 

Vlastní kvalitní prezentace výrobků

Kvalitní prezentace výrobků
Pro pohodlný nákup z Vašeho domova, děláme opravdu maximum. Velké fotografie podlah a příslušenství s věrným barevným podáním jako originál si ve většině případů fotíme sami, klademe důraz jak na detail výrobku tak celkový pohled, snažíme se zajistit maximum dostupných technických dat pro hodnověrné porovnání výrobků, jasné a určené názvy produktů, užíváme dané názvy výrobců.

 

Přepočet metrů čtverečních na celé balení

Přepočet na balení
Při prohlížení podlahy nebo podložky pod podlahy, jste v našem obchodu díky jedinečnému přepočtu, metrů čtverečních na celá balení, ihned informování o celkovém množství a ceně za požadované množství. Žádné nejasnosti v množství a ceně, žádné přepočítávání na balení. Prostě pohodlný nákup.

 

Přepočet role na celé balení

Přepočet role
Pro jasný a pohodlný nákupu koberce, Pvc nebo umělého trávníku v našem obchodu je pro Vás připraven přepočet role na metry čtvereční. Pouze zadáte jakou délku z role koberce nebo Pvc potřebujete uříznout, například 3,6 metu z role široké 4 metry a okamžitě máte informaci kolik Vás požadovaná velikost bude stát a kolik metrů čtverečních obdržíte. Jednoduše objednáte přesně tolik, kolik potřebujete s jasně deklarovanou cenou.
presmerovat_automaticky