Lamelové příčky na míru


Lamelové příčky na míru

V posledních letech se v práci interiérových designérů stále častěji objevují lehké příčky postavené na bázi dřevěných lamel. Taková řešení mají mnoho výhod, mezi nimiž lze vyčlenit jasné rozdělení prostoru, nepřítomnost překážek pro průchod světla a pohybu vzduchu a schopnost zapadnout do absolutně jakéhokoli stylu. Z čistě užitného designu se lamelové příčky v místnosti proměnily v samostatné stylové řešení a originální prvek interiéru.

 

Vnímaná potřeba vymezit prostor v malých prostorech vždy nutí designéra ke kompromisu mezi nevyhnutelným pocitem těsnosti na jedné straně a potřebnou funkčností na straně druhé. Jedním ze zajímavých řešení tohoto problému v interiérovém designu jsou lamelové příčky na míru. Vizuálně rozdělují prostor, přičemž nevytváří pocit uzavřeného prostoru.

 

Díky základním dovednostem při práci se dřevem můžete ve svém bytě samostatně nainstalovat prolamovanou přepážku z lamel. Instalace není nic složitého - bude vyžadována pouze přesnost a trpělivost. Při zakoupení lamelové příčky na míru obdržíte hotovou sadu, která nevyžaduje žádné další opracování. Všechny lamely vám přijdou nařezané na rozměr uvedený v objednávce a s vyvrtanými otvory. Stačí si vybrat vhodnou šířku z 26 variant (od 51 do 251 cm) a výšku. Lamelová stěna by měla být o 0,5 cm nižší, než je výška místnosti.

presmerovat_automaticky