Foto obrazy na zeď


Fotoobrazy na míru

Foto obrazy Dec'n'Roll promění váš byt. Zadejte rozměry a vyberte obrázek z našeho výběru nebo z minimálně 25 milionů obrázků ve fotobance Fotolia, kde najdete fotografie krajin, zvířat, lidí, známých míst a mnohem, mnohem víc. Můžete také najít grafiku s geometrickými nebo abstraktními vzory, ​​nebo si objednat reprodukci malířských děl jednoho z mistrů štětce.

 

Nicméně, když nám pošlete své vlastní fotografie, budete mít jedinečný produkt s personalizovaným potiskem. Jen na vás záleží, kterou fotografii vyberete jako podklad vašeho obrazu, ať už jde o rodinné fotografie, vlastní portrét nebo někoho blízkého.

 

Obrazy Dec'n'Roll se tisknou na kvalitní strukturované plátno s gramáží 296 g/m2, napnuté v základu na borovicový rám typu Blind, nebo za příplatek na dřevěný rám dle nabídky. Zaručujeme nejvyšší kvalitu tisku díky nejnovější technologii HP Latex 3000 a HP Latex 370 s vysokou odolností proti vyblednutí. Použité inkousty jsou šetrné k životnímu prostředí, hypoalergenní, přátelské ke zdraví a životnímu prostředí. Směs hluboké sytosti barev a vynikající kvalita tisku dodávají výjimečně věrný vzhled.

presmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok