Dekorativní medailon ve tvaru růže je navržen tak, aby vyhovoval rohu P101A a nástěnné lišty P1020, ale může být také zajímavý, když je používán ve spojení s jinými produkty Orac. Dekorativní prvek Orac Decor P20 pro použití na stěnách a stropech, je vyroben z Duropolymeru, což je extrudovaný syntetický polymerový materiál s tvrdostí plastu, který splňuje nejvyšší standardy z hlediska tvrdosti a odolnosti, žádný křehký polystyren! Lišty z Duropolymeru využijete v každém prostoru, i ve vlhké koupelně. Materiál s prvním základním nátěrem bílou akrylovou barvou pro zvýšení adheze budoucí barvy.

Parametry

Parametr Popis
Průměr cm 6,1
Materiál Duropolymer
Přetíratelná Ano
Tloušťka mm 8
Barva Bílá
Typ Ornamenty
Hustota kg/m³ 220 > 420
Tvrdost > 27 shore D

Přiložené soubory

Duropolymer.pdf (477 kB)
Stáhněte si materiálový list

Ceiling_roses_cs.pdf (9,45 MB)
Stáhněte si návod na montáž

Dekorativní ornament Orac P20

Katalogové číslo:
P20
Hmotnost:
0.02 kg
Výrobce:
ORAC
Cena s DPH:
196 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
2 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

 

ORAC (Ostend Research and Applications Company) z Ostende na pobřeží Belgie, je výrobce vysoce kvalitních zdobných ornamentů od roku 1970 a rychle rozvinula do nejinovativnějšího výrobce zdobných ornamentů na světě. Stropní a podlahové lišty, obklady Orac Decor se vyrábějí z vysoce kvalitních polymerů Purotouch - vysoce kvalitní polyuretan vysoké hustoty, Duropolymer - extrudovaný nárazuvzdorný polymer a kombinují odolnost, zpracovatelnost a kvalitu syntetických materiálů.

Dekorace Orac jsou vhodné i pro použití venku a ve vlhkém prostředí. Lepí se stejným způsobem jako vnitřní dekorace, ale používá se lepidlo DecoFix Power. Výrobky v exteriéru je potřebné natřít kvalitní barvou pro venkovní prostředí. Výrobky nejsou v dodném stavu odolné vůči UV záření. UV-stabilní se stanou po konečném nátěru.

Orac Decor důsledně snižuje ekologickou stopu a v roce 2021 se stal CO2 neutrální. 70% obalů výrobků tvoří recyklovaný materiál. Ve výrobcích Orac se používá 12% recyklovaných nebo biologických surovin. Všechny profily a lepidla Orac jsou VOC A+ certifikované a tedy 100% bez toxinů. Jsou také v souladu s LEED v4.1 a BREEAM. Dekorace Orac neobsahují azbest, kyanid a formaldehyd.

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky