Projoint DIL NE jsou koextrudované PVC dilatační profily pro vytvoření spár, které mohou pojmout pohyb při pokládce dlážděných podlah. Dilatační lišta Projoint NE je navržená pro aplikaci do lepidla a pro vložení v místě rozdělovacích spojů, vytvořených na potěru, je vhodný k použití na velkých površích s vysokým pěším provozem a umožňuje snadno a účinně absorbovat namáhání způsobované kompresí a dilatací.

Parametry

Parametr Popis
Typ Pro dlažbu
Délka mm 2700
Šířka mm 8
Výška H mm 12,5
Dekor Šedý
Materiál PVC
Montáž Do lepidla

Dilatační PVC profil Projoint DIL NE/12,5 šedý RAL 7035

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Koextrudované PVC: Směs vinylu a měkčeného bezolovnatého PVC, samozhášivá, nárazuvzdorná, tvrdá. Vyrobeno na bázi ekologickych solí Ca-Zn.

Instalace: Položte dlaždice poblíž spáry tak, aby hrana profilu byla v jedné rovině s hranou dlaždic a ve správné vzdálenosti, abyste ponechali potřebnou mezeru (obvykle 1-2 mm). Veškeré mezery mezi dlaždicí a profilem vyplňte vhodnou zálivkou. Přebytečnou spárovací hmotu, lepidlo, rozpouštědla atd., odstraňte měkkou houbou a vodou do deseti minut po aplikaci.

Údržba: PVCD nevyžadují žádnou zvláštní údržbu; lze je snadno ošetřit bezbarvým alkoholem zředěným ve vodě nebo za použití běžných detergentů za předpokladu, že nejsou na bázi kyselin nebo zásad, a také zředěny ve vodě; pro konečné oplachování použijte pouze vodu. Používejte neabrazivní houby nebo utěrky, které nepoškrábají povrch.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky