Projoint DIL NL je pohyblivý spoj z koextrudovaného PVC a slouží k dokonalému ukotvení mezi potěr (předtím rozděleným), dilatační profil a dlaždice. Dilatace pojme kontrakční a tažné pohyby v podlaze. NL je ideální pro podlahy nebo mramor, které se pokládají s použitím lepidla v tloušťce od 8 do 12,5 milimetrů. Mimořádně vhodná dilatace pro povrchy s pěším provozem nebo s mírným provozem vozidel (automobilů a paletových vozíků) v interiéru nebo v exteriéru. Použité PVC je netoxické a protinárazové, odolné vůči UV záření.

Parametry

Parametr Popis
Délka mm 2700
Šířka mm 10
Výška H mm 10
Dekor Bílý
Materiál PVC
Montáž Do lepidla

Dilatační PVC profil Projoint DIL NL/10 bílý

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Koextrudované PVC: Směs vinylu a měkčeného bezolovnatého PVC, samozhášivá, nárazuvzdorná, tvrdá. Vyrobeno na bázi ekologickych solí Ca-Zn.

Instalace: Položte dlaždice poblíž spáry tak, aby hrana profilu byla v jedné rovině s hranou dlaždic a ve správné vzdálenosti, abyste ponechali potřebnou mezeru (obvykle 1-2 mm). Veškeré mezery mezi dlaždicí a profilem vyplňte vhodnou zálivkou. Přebytečnou spárovací hmotu, lepidlo, rozpouštědla atd., odstraňte měkkou houbou a vodou do deseti minut po aplikaci.

Údržba: PVCD nevyžadují žádnou zvláštní údržbu; lze je snadno ošetřit bezbarvým alkoholem zředěným ve vodě nebo za použití běžných detergentů za předpokladu, že nejsou na bázi kyselin nebo zásad, a také zředěny ve vodě; pro konečné oplachování použijte pouze vodu. Používejte neabrazivní houby nebo utěrky, které nepoškrábají povrch.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky