Dilatační spoj Projoint NTA/3 je určen pro lepené vinylové podlahy (LVT) do tlošťky 3 mm. Lišta řeší problematické místo napojení vinylové podlahy přes dilataci. Dilatační lišty pro vinyl Projoint NTA jsou vyrobeny z přírodního hliníku a jsou opatřeny EPDM vulkanizovanou gumu v odstínu RAL 7046, která je brousitelná. Struktura kovu odolává běžnému provozu chodců a dopravních prostředků (vozíky, paletové vozíky, automobily).

Parametry

Parametr Popis
Typ Pro vinyl
Délka mm 2700
Šířka mm 10
Výška H mm 3
Pro tloušťku materiálu do mm 3
Dekor Šedý
Materiál Přírodní hliník
Vinyl Lepený
Montáž Na podlahu

Dilatační spoj Projoint NTA/3 pro lepené vinylové podlahy Šedý

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit

  • Den Braven Mamut Glue lepidlo 290 ml

    Jednosložkové lepidlo na lepení dřevěných, plastových nebo MDF lišt, Mamut Glue High Tack na bázi MS polymeru...
    Cena s DPH: 235 Kč
    Dostupnost: 6 dnůPopis zboží

Přírodní hliník: Slitina Al-Mg-Si, tepelně zpracovaná ve stavu T6 (6060 T6). Profily jsou realizovány extruzí a zaručují solidní odolnost proti chemickým látkám a počasí. Malta a její deriváty za mokra uvolňuji alkalické látky, ktere mohou působit na povrch a způsobovat korozi. Z tohoto důvodu musí byt povrch profilů okamžitě očištěn od cementu, lepidel či jiných materiálů použivaných na spoje.

Péče a údržba: Lišty nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková). 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky