Doprava

O naše zboží a vaše objednávky se pečlivě staráme a snažíme se zajistit tu nejlepší dopravu vzhledem ke specifikům zásilek. Naše zboží je křehké, dlouhé a těžké, a proto ho zasíláme jen vybranými dopravními společnostmi.

Jsme bohužel jen zprostředkovatelé, a nemáme přímý vliv na chod, rychlost a kvalitu dopravy. Jakmile zadáme pokyny dopravci, vše je v jeho rukách. Pečlivě však vybíráme dopravní služby, kterým se nebojíme zboží přenechat a které vám objednávku dodají v pořádku.

 

 

Zásilky do 1,3 m a 30 kg

Jedná se o drobné zásilky bytových dekorací, plechovek oleje, barvy a laků, kartuší lepidla, tvarovek, malých kusových koberců do šíře 120 cm a lehčích zásilek do 30 kg a do 1,3 metru.


 

 • Oblast doručení: celá ČR
 • Dny doručení: pracovní dny
 • Doba doručení: obvykle do 48 hodin od předání zásilky do přepravy.

 

 

Jak probíhá předání?

V den doručení Vás bude Geis kontaktovat řidič ohledně přesnějšího času dodání, nejpozději však dvě hodiny před samotným doručením. Čas doručení je v rozpětí jedné hodiny. Přesný výběr hodiny dodání bohužel není možný. Pokud Vás přepravce nezastihne, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.

   Dopravné dle hmotnosti                                               od 110,- Kč s DPH   

 


 

 

Křehké a nadrozměrné zásilky

Dopravu křehkých a lehkých a dlouhých zásilek zajišťujeme níže uvedenými dopravci  (podložky pod podlahy, polystyrenové lišty dle objemu, přechodové lišty nad 1m, stropních desek dle objemu, větších kusových koberců, rolet.

 

 

PPL Sprint

 • Oblast doručení: celá ČR
 • Dny doručení: pracovní dny
 • Doba doručení: obvykle do 48 hodin od předání zásilky do přepravy.
 • Termínované doručení: NE
 • Výnos do patra: NE

 

Jak probíhá předání?

V den doručení Vás bude kontaktovat řidič ohledně přesnějšího času dodání, nejpozději však dvě hodiny před samotným doručením. Přesný výběr hodiny dodání bohužel není možný.

 

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

   Dekorační lišty, stropní kazety dle objemu od 278,- Kč s DPH  

 

 

Paletová přeprava

Do této kategorie přeprav spadají role koberců a PVC podlah, vinylových a ostatních podlah, nivelačních stěrek, umělých trávníků a teras).

Gebrüder Weiss

 • Oblast doručení: celá ČR
 • Dny doručení: pracovní dny
 • Doba doručení: obvykle do 48 hodin od předání zásilky do přepravy.
 • Za příplatek můžete zvolit Doručení v časovém okně:
  • 9:00 -12:00 hod. - 206,- Kč
  • 12:00 -14:00 hod. - 206,- Kč
  • 14:00 -17:00 hod. - 266,- Kč

 

 

Jak probíhá předání?

Přepravce Gebrüder Weiss z povahy nadrozměrných zásilek nedoručí zásilku za první uzamykatelné dveře. Doručení zajišťuje vždy jeden řidič, prosím, počítejte se zajištěním dopomoci řidiči. Řidič Vás bude kontaktovat na uvedeném telefonním čísle v objednávce jednu hodinu před doručením.

 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

   Koberce, pvc, trávníky do šíře 4 metry, dle hmotnosti od 350,- Kč s DPH  
   Podlahy dle hmotnosti  od 278,- Kč s DPH  
   Koberce, pvc nad šíři 4 metry, dle hmotnosti od 520,- Kč s DPH  
   Terasy dle hmotnosti od 557,- Kč s DPH  

 

Osobní odběr

Vaši objednávku si můžete vyzvednout také osobně v našem skladu. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, dorazí Vám SMS. Od 4.9. na nové adrese Dražkovice 222, Pardubice.

Osobní odběr floorwood.czComgate, a.s., Areál Elitex, Vrchlického 323, 517 21 Týniště nad Orlicí.

Souřadnice GPS50.160710, 16.064474

Provozní doba skladu:
Pondělí - Pátek:   08.00 - 16.30 hodin

 

 


 

 

Platba a platební podmínky

  Osobní odběr   Platíte dopředu bankovním převodem 0,- Kč 
  Dobírka   Platíte při předání zboží, řidiči přepravní společnosti     49,- Kč s DPH 
  Převodem na účet   Platba předem na účet ČSOB, Česká spořitelna, FIO       0,- Kč 
  Platební kartou 3-D Secure GpWebpay   Visa, MasterCard    0,- Kč 

Co je to dobírka?

Kupující zaplatí za zboží v hotovosti v okamžiku jeho převzetí, a to pracovníkovi přepravní nebo kurýrní služby. Dobírkou lze hradit pouze zboží zasílané přepravní službou nebo rozvozem floorwood.cz.

Co je to platba hotově?

Platíte v hotovosti při osobním odběru.

Co je to platba převodem?

Banovní převody

 

Kupující zaplatí za zboží dopředu na základě vystavené zálohové faktury prodávajícího. Po připsání částky na účet prodávajícího, bude zboží expedováno, popřípadě objednáno. U osobního odběru budete informováni SMS, jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí.

 

 

Co je to platba platební kartou 3-D Secure?

Pohodlný a bezpečný způsob bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA. Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure GpWebpay podporovaný karetními asociacemi. Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele.

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a floorwood.cz, a.s. jako obchodník, k nim nemá přístup ani je nikde neukládá.

 

Upozorňujeme, že v případě platby platební kartou se nejedná o platbu kartou u řidiče, ale o online platbu přes internet.

 
presmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok