Doprava

O naše zboží a vaše objednávky se pečlivě staráme a snažíme se zajistit tu nejlepší dopravu vzhledem ke specifikům zásilek. Naše zboží je křehké a objemné, dlouhé a těžké, a proto ho zasíláme jen vybranými dopravními společnostmi.

Jsme bohužel jen zprostředkovatelé, a nemáme přímý vliv na chod, rychlost dopravy. Jakmile zadáme pokyny dopravci, vše je v jeho rukách. Pečlivě však vybíráme dopravní služby, kterým se nebojíme zboží přenechat a které vám objednávku dodají v pořádku.

 

   Balíková služba (barvy a laky, čističe, lišty do 1,3 metru, kusové koberce do 1,2 metru šíře

                                          140,- Kč s DPH   

   Polystyrenové lišty

293,- Kč s DPH   

   Orac lišty

345,- Kč s DPH   

   Přechodové, soklové, schodové lišty 1,3 až 2,7 m

317,- Kč s DPH   

   MDF a dřevěné soklové lišty, lišty nad 2,7 metru, dle hmotnosti

 od 317,- Kč s DPH   

    Podložky pod podlahy

293,- Kč s DPH   

   Koberce, PVC podlahy, umělé trávníky, 2-4 m

387,- Kč s DPH   

   Koberce, PVC podlahy 5m

od 592,- Kč s DPH   

   Umělé trámy

550,- Kč s DPH   

   Podlahy vinylové, lamimátové, korkové, dřevěné

550,- Kč s DPH   
  • Oblast doručení: celá ČR
  • Čas doručení: lze ovlivnit pouze "Doplňkovou službou dopravce" jinak není možné předem ovlivnit.
  • Dny doručení: pracovní dny
  • Doba doručení: obvykle do 48 hodin od předání zásilky do přepravy.
  • Doručení: Doručení zásilky je předem telefonicky nebo SMS avizováno řidičem v den doručení.

Jak probíhá předání?

V den doručení Vás bude kontaktovat řidič ohledně přesnějšího času dodání v rozmezí 2 hodin. Čas doručení je v rozpětí jedné hodiny. Přesný výběr hodiny dodání bohužel není možný. Pokud Vás přepravce nezastihne, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení. 

TOPTRANS - bezkontaktní doručení:

Vzhledem k rostoucí pandemii koronaviru dopravce zajistili bezpečnější předání zásilek pomocí šestimístného PINu. Tímto bezkontaktním doručením se snaží omezit kontakt mezi klientem a řidičem.

V den svozu zásilky obdržíte e-mailovou avizaci o doručení zásilky, v den rozvozu zásilky obdržíte SMS zprávu, kde bude uvedený šestimístný PIN pro bezkontaktní předání zásilky.

Při předání zásilky nahlásíte řidiči pouze šestimístný PIN, který Vám byl předem zaslán a nemusíte podepisovat elektronický formulář na mobilním terminálu. Po úspěšném ověření správnosti PINu, Vám bude zásilka předána. Pokud z jakéhokoliv důvodu příjemce neobdrží PIN, převzetí zásilky může potvrdit standardně svým podpisem na mobilní terminál po ověření totožnosti.

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s řidičem přepravní společnosti na místě zápisem o škodě. V případě jakýchkoli pochybností o stavu zásilky doporučujeme s řidičem rozbalit a zkontrolovat zboží za jeho přítomnosti.


 

 

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

  

Osobní odběr

Vaši objednávku si můžete vyzvednout osobně v našem skladu. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, dorazí Vám email.

Osobní odběr floorwood.czfloorwood.cz a.s., Dražkovice 212, Pardubice 533 33

Souřadnice GPS49.996774, 15.768168

Provozní doba skladu:
Pondělí - Pátek:   08.00 - 16.00 hodin

Výdejní místo pro objednané a zaplacené objednávky zůstává zachováno. Zboží vám připraví náš zaměstnanec, který bude vybaven jednorázovými rukavicemi a rouškou. Ideální předání nákupu je přímo do kufru Vašeho auta.

 

Platba a platební podmínky

  Osobní odběr   Platíte dopředu bankovním převodem 0,- Kč 
  Dobírka   Platíte při předání zboží, řidiči přepravní společnosti  49,- Kč s DPH 
  Převodem na účet   Platba předem na účet ČSOB, Česká spořitelna, FIO       0,- Kč 
  Platební kartou 3-D Secure GpWebpay   Visa, MasterCard    0,- Kč 

Co je to dobírka?

Kupující zaplatí za zboží v hotovosti v okamžiku jeho převzetí, a to pracovníkovi přepravní nebo kurýrní služby. Dobírkou lze hradit pouze zboží zasílané přepravní službou nebo rozvozem floorwood.cz.

Co je to platba hotově?

Platíte v hotovosti při osobním odběru.

Co je to platba převodem?

Banovní převody

 

Kupující zaplatí za zboží dopředu na základě vystavené zálohové faktury prodávajícího. Po připsání částky na účet prodávajícího, bude zboží expedováno, popřípadě objednáno. U osobního odběru budete informováni SMS, jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí.

 

 

Co je to platba platební kartou 3-D Secure?

Pohodlný a bezpečný způsob bezhotovostní platby je použití internetových platebních karet MasterCard a VISA. Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure GpWebpay podporovaný karetními asociacemi. Toto řešení snižuje riziko reklamací platební transakce ze strany uživatele.

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a floorwood.cz, a.s. jako obchodník, k nim nemá přístup ani je nikde neukládá.

 

Upozorňujeme, že v případě platby platební kartou se nejedná o platbu kartou u řidiče, ale o online platbu přes internet.

 
presmerovat_automaticky