Laminátová podlaha Doussie Africa Alsafloor Solid Medium s nejvyšší odolností v bytových prostorách a zároveň unese nejvyšší komerční zátěž v restauracích, prodejnách. Díky tloušťce 12 mm a šířce 122 mm je vzhled úzkých lamel se všemi zkosenými hranami přesvědčívý. Třída zátěže 33, třída odolnosti proti otěru AC 6, záruka 35 let.
Zámek na čelním spoji, který usnadňuje zamykání spoje pouhým sklopením podél dlouhé strany lamely , chrání čelní hranu před poškozením při montáži a výrazně zvyšuje pevnost čelního spoje. Zip´n´go je přesný, rozebíratelný a nevyžaduje žádnou námahu při instalaci.
Parametr | Popis |
---|---|
Typ | Laminátová |
Provedení | Plovoucí |
Řada | Medium |
Zátěž | 33 |
Vzor | Prkno |
Fáze | V4 |
Dekor | Dub |
Tón | Střední |
Rozměry | 12 x 122 x 1286 mm |
Balení m2 | 0,941 - 6 lamel |
Zaruka let | 35 |
Silenzio | Ne |
Odolnost | AC 6 |
Tloušťka | 12 |
Podlahové topení | Ano |
Tepelný odpor m2K/W | 0,086 |
Spoj | Zámkový |
Nosná deska | HDF |
Úprava | Rustic texture |
Produkt již není v nabídce
Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny
Podlahy, podlahové a přechodové lišty, koberce, laky na podlahy, oleje na terasy, látkové rolety, pvc, umělé trávníky, umělé trámy
Vyberte, prosím, konkrétní modifikaci v tabulce níže.
Přidat reakci