Čistící a ošetřovací prostředek na bázi mýdla pro pravidelné čištění a ošetřování bíle olejovaných a voskovaných dřevěných nebo korkových podlah. Tyto vlastnosti zaručují minimální nebezpečí barevných změn i u dřevin citlivých na alkálie (např. dub). Působí antistaticky. Oblast použití strojově i ručně olejované - voskované dřevěné a korkové podlahy.

Parametry

Parametr Popis
Balení 750 ml
Spotřeba 0,2 litru na 100 m2
Čištění Olejované dřevo

Přiložené soubory

tl_cz_mydlo-na-drevo.pdf (729 kB)
Technický list

bl_cz_dr_schutz_mydlo_na_drevo.pdf (81 kB)
Bezpečnostní list CZ

Dr. Schutz mýdlo na dřevo bílé 750 ml

Katalogové číslo:
0181075007
Hmotnost:
0.8 kg
Výrobce:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
417 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
3 ks
ks

Popis zboží

Použití: Mýdlo na dřevo rozřeďte v poměru 1:100 - 1:200 (50-100 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem zavlhka vytřete. Zbytkovou vlhkost nechte zaschnout. Podlaha bude jedním pracovním postupem vyčištěna a ošetřena. Pravidelné leštění vede ke zvýšení odolnosti ochranného filmu a doporučuje se zejména v silněji zatěžovaných prostorách.

Upozornění: Přírodní produkty dřevo a korek nesmí být delší dobu mokré nebo vlhké, protože přijímají vlhkost a mohlo by dojít k jejich deformaci (bobtnání). Vytírání proto provádějte dobře vyždímaným hadrem, aby se netvořily "loužičky". Opakované předávkování Mýdla na dřevo nebo vnos vlhkosti může na ošetřených plochách vést ke zvýšení hladkosti povrchu a tím ke snížení protiskluznosti povrchu.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky