Šetrný neutrální čistič pro čištění po ukončení pokládky a pro pravidelné běžné čištění všech laminátových podlah a povrchů s laminátovou úpravou (např. kuchyňský nebo koupelnový nábytek). Odstraňuje nečistoty, mastnoty a rýhy od podpatků. Netvoří na povrchu vrstvy. Odsouhlasen na všechny Click-lamináty.

  • Speciální formulace účinných látek neutralizuje nepříjemné pachy (cigaretový kouř apod.) a stará se při pravidelném používání o příjemnější ovzduší v místnosti.
  • S vylepšenou a zvýšenou ochrannou spojů.
  • Doporučen Asociací evropských výrobců laminátových podlah pro šetrné čištění a ošetřování laminátových podlah.

Spotřeba: běžné čištění: 0,1 litru na 100 m² (Ředění 1:200).

Parametry

Parametr Popis
Balení 750 ml
Spotřeba 0,1 litru na 100 m²
pH hodnota 7,5
Čištění Laminát

Přiložené soubory

tl_cz_pripravek-na-cisteni-laminatu.pdf (742 kB)
Technický list

bl_cz_dr_schutz_pripravek_na_cisteni_laminatu.pdf (91 kB)
Bezpečnostní list CZ

Dr. Schutz přípravek na čištění laminátu 750 ml

Katalogové číslo:
2210075007
Hmotnost:
0.8 kg
Výrobce:
Dr. Schutz
Cena s DPH:
290 Kč
Dostupnost:
Skladem
MNOŽSTVÍ:
5 ks
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Použití: Přípravek na čištění laminátu zřeďte v poměru 1 : 200 (50 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem navlhko vytřete. Mastné skvrny, rýhy od podpatků a jiné silně ulpívající nečistoty odstraníte neředěným Přípravkem na čištění laminátu za pomoci hadříku nebo jemného bílého padu. Rozpuštěné nečistoty a zbytky přípravku setřete vyždímaným hadrem a plochu přečistěte v čisté vodě namočeným, dobře vyždímaným hadrem. Odstraňování odolných skvrn a zbytků lepidla provádějte produktem Elatex.

Upozornění: Laminátové podlahy nesmí zůstat delší dobu mokré, protože v blízkosti hran nasávají vodu a mohlo by dojít k jejich deformaci (bobtnání). Proto vždy stírejte podlahu pouze navlhko (tj. dobře vyždímanými mopy) tak, aby se netvořily na povrchu "loužičky".

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky