Dub Bardolino je hnědý dekor dubu ve vzhledu vintage s pestrou hrou barev. Obraz dekoru dubu s řezy po pile propůjčuje podlaze zajímavý vzhled a je vhodný pro kreativní návrhy interiéru.

Laminátová podlaha z řady laminátových podlah Egger Classic 32 s odolností AC4, je vysoce kvalitní, moderní a ekologická. Podlaha je opatřena patentovaným zámkovým spojem CLICK it. Natištěný dekor s působivými barvami, nanesený na dřevovláknitou desku s vysokou hustotou HDF swell barrier+, navrchu odolná krycí vrstva (takzvaný overlay) pro ochranu před ostrými podpadky a kolečky židlí, to je a bude úspěšný recept na laminátovou podlahu. Už asi deset let je technicky možné nanášet na dekor odpovídající strukturu povrchu. Tato technika se odborně nazývá „synchropóry“. Současné struktury Egger zobrazují pukliny, suky a řezy výrazně přirozeněji. Výrazné struktury povrchu propůjčují podlaze osobitost, a přesto se snadno čistí. Díky vyváženým proporcím je podlaha s rozměry lamely 1292 x 193 x 8 mm vhodná pro každý pokoj.

Vzorek podlahy můžeme zapůjčit.

Parametry

Parametr Popis
Typ Laminátová
Provedení Plovoucí
Řada Classic 32
Zátěž 32
Vzor Prkno
Fáze V4
Dekor Dub
Tón Střední
Rozměry 8 x 193 x 1292 mm
Balení m2 1,99 - 8 lamel
Odolnost AC 4
Tloušťka 8
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m2K/W 0,07
Spoj Zámkový
Nosná deska HDF swell barrier+
Úprava NATURAL PORE autentická struktura dřeva
Protiskluznost DS
ECO label A+

Egger Classic 32 EPL035 Dub Bardolino laminátová podlaha V4

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Ve společnosti EGGER se již od jejího založení v roce 1961 v Tyrolsku, točí vše kolem dřeva. Tento živý materiál je nepřekonatelný v kategoriích jako jsou zdravé bydlení, příjemná atmosféra a kvalita. Jsme o tom pevně přesvědčeni, a proto si můžete být jisti, že díky podlaze Egger si domů přinesete i kousek přírody. Skutečnost, že si miliony lidí na celém světě volí podlahy Egger za součást svého domova, má však i jiné důvody. Rozmanitost dekorů - u laminátových podlah si můžete v současné době zvolit z 80 různých dekorů, což Vám umožňuje vtisknout domovu Váš osobní styl. A k tomu existuje dobrý důvod: Produkty Egger Vás budou díky své odolnosti po mnoho let provázet Vaším každodenním životem.

Aplikační třída: Pro všechny domovní aplikace s intenzivním používáním včetně běžně zátěžového komerčního a veřejného použití.

 

 

Čtyřstranná mikrofáze - zešikmení na čtyřech stranách - okrajové zešikmení na všech stranách podlahové krytiny podtrhuje speciální vzhled jednotlivých desek.

 

Antistatická úprava: Díky antistatické úpravě je snížen elektrostatický náboj.

 

 

PEFC certifikováno: je známkou, která potvrzuje využívání zdrojů pouze z udržitelného lesnictví a dlouhodobý přínos pro udržitelné lesnictví.

 

 

Blue Angel - Produkty Egger jsou nejznámějším a nejdéle známým držitelem ekologické pečeti Blue Angel, který je známkou neškodnosti vůči životnímu prostředí.

 

 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky