Kámen Santino světlý je šedobílý laminátový dekor s matně lesklou charakteristikou se vzhledem kamene. Dekor zaujme svým autentickým vzhledem kamenné podlahy a působí díky svému extrémně světlému zbarvení elegantně a současně moderně. Laminátová podlaha z řady laminátových podlah Egger Pro 32 Kingsize je opatřena patentovaným zámkovým spojem UNIfit. Natištěný dekor s působivými barvami, nanesený na dřevovláknitou desku s vysokou hustotou HDF swell barrier+, navrchu odolná krycí vrstva (takzvaný overlay) pro ochranu před ostrými podpadky a kolečky židlí, to je a bude úspěšný recept na laminátovou podlahu. Už asi deset let je technicky možné nanášet na dekor odpovídající strukturu povrchu. Tato technika se odborně nazývá „synchropóry“. Současné struktury Egger zobrazují pukliny, suky a řezy výrazně přirozeněji. Výrazné struktury povrchu propůjčují podlaze osobitost, a přesto se snadno čistí.  Laminátová podlaha Aqua+ odolná vůči vlhkosti v sobě spojuje hygienu a pohodlí a hodí se tak ideálně do koupelen, vstupních prostor nebo kuchyní. Velký formát fošen „Kingsize“ je optimální pro velké prostory a frézované fazety na podlahových fošnách ještě více zvýrazňují autentický vzhled dlažby.

Parametry

Parametr Popis
Typ Laminátová
Provedení Plovoucí
Řada King Size
Zátěž 32
Vzor Dlažba
Fáze V4
Dekor Kámen
Tón Světlá
Rozměry 8 x 327 x 1291 mm
Balení m2 2,53 - 6 lamel
Odolnost AC 4
Tloušťka 8
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,07
Spoj Zámkový
Nosná deska HDF swell barrier+
Úprava MATEX nepravidelná, hrubá struktura
Protiskluznost DS
ECO label A+

Přiložené soubory

Egger_Pro_2018_2020_CZ.pdf (5,89 MB)
Katalog_CZ

Egger_Pro_2018_2020_SK.pdf (5,89 MB)

Unifit_Fussboden_CZ.pdf (1,41 MB)
Návod k montáži

8mm-Kingsize_4-1.pdf (504 kB)
Technický list

Egger Pro EPL126 Kámen Santino světlý Kingsize 32 V4 Aqua+

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Ve společnosti EGGER se již od jejího založení v roce 1961 v Tyrolsku, točí vše kolem dřeva. Tento živý materiál je nepřekonatelný v kategoriích jako jsou zdravé bydlení, příjemná atmosféra a kvalita. Jsme o tom pevně přesvědčeni, a proto si můžete být jisti, že díky podlaze Egger si domů přinesete i kousek přírody. Skutečnost, že si miliony lidí na celém světě volí podlahy Egger za součást svého domova, má však i jiné důvody. Rozmanitost dekorů - u laminátových podlah si můžete v současné době zvolit z 80 různých dekorů, což Vám umožňuje vtisknout domovu Váš osobní styl. A k tomu existuje dobrý důvod: Produkty Egger Vás budou díky své odolnosti po mnoho let provázet Vaším každodenním životem.

 

Aplikační třída: Pro všechny domovní aplikace s intenzivním používáním včetně běžně zátěžového komerčního a veřejného použití.

 

 

AQUA+  Laminátové podlahy EGGER aqua+ jsou z důvodu své snížené bobtnavosti výrazně odolnější proti účinkům vody a otevírají tak nové oblasti použití. Tyto podlahy jsou 5-ti násobně odolnější proti vlhkosti, než klasické laminátové podlahy. V případě soukromého používání zde platí celoživotní záruka. Díky speciálně vyvinuté nosné desce HDF zaručujeme vyšší bezpečnost užívání v rámci celé doby používání.

 

Vzhled dlaždic - V-spára je kromě krátkých a dlouhých stran také ve středu panelu, zdůrazňuje tak klasickou optiku dlaždice na dekoru.

 

 

UNI fit! - Zámkový systém umožňuje rychlé, komfortní a flexibilní pokládání podlahové desky k desce. Současná pokládka a vyrovnání prvních dvou řad se stálým střídáním. Je možná současná pokládka více řad díky střídavé práci několika pokladačů. Demontáž je bez problému možná řadu po řadě.

 

Antistatická úprava: Díky antistatické úpravě je snížen elektrostatický náboj.

 

 

PEFC certifikováno: je známkou, která potvrzuje využívání zdrojů pouze z udržitelného lesnictví a dlouhodobý přínos pro udržitelné lesnictví.

 

 

Blue Angel - Produkty Egger jsou nejznámějším a nejdéle známým držitelem ekologické pečeti Blue Angel, který je známkou neškodnosti vůči životnímu prostředí.

 

 

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky