S ručním ovládáním venkovní rolety Handscreen získáte úplnou kontrolu nad zakrytím oken a ochranu proti slunečnímu záření. Jedním tahem získáte maximální soukromí i styl. Pružinový mechanismus je vybaven hliníkovým pláštěm, háčky z nerezové oceli a látkou Soltis Horizon 14%, která poskytuje výbornou viditelnost směrem ven, vysokou mechanickou pevnost a rozměrovou stabilitu. Ideální řešení sluneční ochrany orientované na sever, kde je požadováno více světla. Díky odolnému pružinovému mechanismu bude látka vždy napnutá a můžete ji "zaparkovat" v jakékoliv poloze. Venkovní rolety Handscreen vám přinášejí komfortní ovládání a stylový vzhled.

Parametry

Parametr Popis
Typ Samonavíjecí
Pohon Pružina
Tkanina Screen Soltis
Rozměr boxu mm 70x70
Barva Šedá
Materiál tkaniny 40% Polyester, 60% PVC
Tloušťka tkaniny 0,45
Gramáž tkaniny g/m2 380
Ts - Solární propustnost % 22
Rs - Solární odrazivost % 36
As - Solární absorpce % 42
Tv - Vizuální propustnost % 20
Faktor otevřenosti % 14
G-tot - Solární faktor % 0,18
Řada Handscreen
Protipožární Ano
Třída hořlavosti B1, M2
Šířka mechanismu 2,25 cm na každé straně
Odolnost vůči vodě Voděodolná
Šířka m 0,8 - 2,4
Výška m 0,8 - 2,4
Výroba Na míru
Určení Venkovní
Max. rozměr šxv cm 240x240
Umístění Okno

Přiložené soubory

Montazni navod.pdf (5,15 MB)
Návod na montáž

Soltis-Horizon-86.pdf (1,70 MB)
Stáhněte si technická data látky

Handscreen venkovní roleta Soltis Horizon 86-2171 - 14%

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

 

Ts - Solární propustnost: Procento celkového záření (UV + světlo + infračervené) přenášené látkou. Nízké procento znamená, že látka funguje dobře při snižování sluneční energie.

Rs - Solární odráživost: Poměr slunečního záření (UV + světlo + infračervené) odráženého látkou. Vysoké procento znamená, že textilie funguje dobře při odrážení sluneční energie. 

As - Solární absorpce: Podíl slunečního záření absorbovaného látkou a přeměněného na teplo. Nízké procento znamená, že látka absorbuje malou sluneční energie. Absorpci světla ovlivňuje volba barvy (čím tmavší, tím menší propustnost) a reflexní vrstvy na vnější straně látky. Obecně platí, že světlé odstíny absorbují 25% naproti tomu černá 85%.

Tv - Vizuální propustnost: Relativní plocha otvorů u tkanin Screen. Procento viditelného světla způsobujícího oslnění, které prochází tkaninou. Nižší hodnoty znamenají větší redukci oslnění. Příklad: Tv 14% znamená snížení oslnění o 86%.

OF - Faktor otevřenosti: Koeficient otevřenosti je relativní plocha otvorů v látce, které jsou vidět pod daným dopadem. Struktura látky díky svému „děrování“ umožňuje kontakt s vnějším okolím. Faktor otevřenosti 1% poskytne nejlepší ochranu před prudkým světlem, naopak 14% zajistí nejlepší úroveň přirozeného světla, které bude vnikat do místnosti. V průměru 5% faktor otevřenosti je vhodný pro všechna použití.

 

Faktor otevřenosti

 

Ts + Rs + As = 100% slunčního záření

Ochrana před světlem a teplem, která je vyjádřena v několika vlastnostech

 

Čištění screenové látky relativně snadné. Vše, co potřebujete, je měkký kartáč nebo houbička a dostatek čisté vody. Nedoporučujeme vysokotlaký čistič, protože by to mohlo poškodit ochranný obal z PVC kolem vlákna ze sklelných vláken. Při čištění udržujte látku rovnou a vyhýbejte se promáčknutí. Po vyčištění nechte uschnout. Pro odolné skvrny jako ptačí trus, použijte jemný čisticí prostředek s vlažnou vodou lze použít k jeho změkčení. Poté tkaninu opláchněte a osušte. Je zakázáno používat organická ředidla, škrabky, rozpouštědla atp.

 


 

Upozornění

Fotografie rolety se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění rolety. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky látek. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Výroba na míru: Roleta na míru bude vyrobena v České republice dle ČSN EN 13120+A1 funkčních a bezpečnostních požadavků, normy ISO 9001, zvolené látky, zadané šířky a výšky, zvoleného závaží atp.

Dle ustanovení občanského zákoníku, nelze u rolety na míru bezdůvodně odstoupit od kupní smlouvy, jelikož bude vyrobeno podle požadavků kupujícího.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky