Systém upevnění terasových prken iFIX s vruty ze shora, kdy se hlavička vrutu skryje pomocí dřevěných záslepek. Tímto systémem montáže dřevěných teras docílíte, že terasa bude hladká s krásným vzhledem bez viditelných vrutů. Záslepky jsou k dispozici v různých dřevinách (IPE, Merbau, Massaranduba, Cumaru, Bangkirai),  a jsou perfektní k překrytí viditelných hlaviček vrutů.

Parametry

Parametr Popis
Skrytý spoj Ano
Matariál Nerez A2
Určené pro Dřevo

Přiložené soubory

iFix.pdf (487 kB)
Návod k montáži

iFIX set pro skrytý spoj dřevěných teras

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Balení obsahuje: 500 ks A2 nerezových vrutů 5,5 x 50 mm, 500 ks záslepek ze zvolené dřeviny, 1 ks bit TX25. 1 ks vrták se zahlubovákem.

Na 1 m2 terasy potřebujete 36 ks vrutů a záslepek při šířce prken 145 mm.

Návod k montáži

  1. Před zahájením se ujistěte, že všechny prkna jsou umístěny ve svých koncových polohách. Tímto způsobem můžete snadno nakreslit rovné čáry na předvrtání desek. Na předvrtání otvorů je v soupravě iFix k dispozici speciální vrták se zahlubovákem. Velikost tohoto speciálního vrtáku je stejná jako velikost záslepek. Vyvrtejte 2 otvory na přichycení prkna ke každému hranolu. Vzdálenost mezi prvními vruty a koncem prkna by měla být maximálně 5 - 7 cm, aby se zabránilo pohybu dřeva. Vzdálenost mezi vrutem a boční stranou prkna by měla být přibližně 2 cm.
  2. Když jsou vyvrtány otvory pro záslepky, předvrtejte prkno a hranol s použitím vrtáku o průměru 4 mm pro použití šroubů v soupravě. Nyní můžete začít připevňovat desky šrouby.
  3. Když je dokončena celá terasa, můžete vložit záslepky do předem navrtaných otvorů. Naneste kapku lepidla na dřevo do každého otvoru, aby se příchytka přilepila k desce. Nadbytečné lepidlo se musí okamžitě odstranit pomocí čistého hadříku.
  4. Ujistěte se, že kuželová část záslepky směřuje dolů (může se použít kladivo).
  5. Když jsou všechny záslepky na svých místech, můžete pro dosažení maximálního hladkého efektu přebrousit prkna a záslepky pomocí pásové brusky.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok