Samolepicí kobercové dílce z kolekce Cool MO svým kamenným vzhledm upoutají pozornost. Jsou vybaveny unikátním podlahovým samolepícím systémem liftBAC. Kobercové dílce Cool Mo se nejen snadno pokládají, ale také se obzvláště snadno odstraňují z podlahy. Stávající podlahy jsou zachovány! To znamená, že pro instalaci nejsou nutná žádná další lepidla. Jediným požadavkem je čistý, bezprašný, suchý a rovný povrch.

Vyberte si z 9 různých struktur kamene a vytvořte si perfektní dlažbu z kobercových dílců. Kobercové dílce Infloor Cool MO ve formátu 25*100 cm vás zvou k tvůrčímu designu interiéru. Vlákno kobercových díůlců je 100% PA, třída zátěže 33, požární třída Bfl-s1, kolečkové židle.

Parametry

Parametr Popis
Typ Střižený
Styl Velur
Název řady Stock & Stein
Provedení Čtverce
Rozměr 25 x 100 cm
Vlákno Polyamid 6.6
Složení vlákna 100%
Podložka rubu LiftBAC CR12
Výška vlasu mm 4
Výška celková mm 6
Gramáž celková g/m² 2120
Gramáž vlasu g/m² 650
Počet vpichů /m² 320.000
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,08
Kročejová neprozvučnost 27 dB
Hořlavost Bfl-s1
Odolnost proti vlhkosti 4
Použití na schody Ne
Kolečkové židle Stálé
Barva Šedá
Komfort 2
Zátěž 33
Balení obsahuje 14 ks = 3,5 m2
Země původu Německo
Světelná stálost ≥ 5
Těkavé organické látky VOC µg/m³ < 100
Emise formaldehydu µg/m³ E1
Kvalitativní třída Premium

Přiložené soubory

Cool_MO.pdf (210 kB)
Stáhněte si technická data

Verlegeanleitung_Module_liftBAC_CZ.pdf (104 kB)
Stáhněte si návod na montáž

Infloor Cool MO 008 kobercové dílce 25x100 kámen

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Velvet

Velur - pro bezkonkurenční luxus, hladký povrch a dekadentní pohodlí pod nohama je jedinou volbou Sametové koberece, také známé jako „velurové“ nebo „plyšové“ a poskytnou vám luxusní pocit, který je pod nohama velmi pohodlný. Velurový koberec kombinuje tradiční metody výroby koberců s modernějším, krátkým, hustým, jednotným střihem. Tato chytrá kombinace má za následek jemný, ale kompaktní pocit „naboso“. Díky svému krátkému vlasu a jemným přízím se velurové koberce nejlépe hodí do místností s nízkým provozem, jako jsou pokoje pro hosty nebo formální salonky. Příze obsahuje velmi malý zákrut, což umožňuje, aby se konce spojily dohromady, což dále zlepšuje celkový povrch. Velurové koberce mají tendenci „stínit“ při intenzivním používání. Stopy a vysávání se snadno zobrazují a barva vypadá místo od místa jinak, protože vlákna ležící v různých směrech odrážejí světlo odlišně.

 


 

Kobercové dílce Infloor splňují emisní certifikace: TÜV PROFICERT, AgBB, A+, Belgickou VOC-Verordnung, LEED v4, BREEAM Exemplary Level, Finskou M1-Klassifizierung, GUT - PRODIS. Modrý anděl RAL-UZ 128, EU-Ecolabel, Rakouskou Umweltzeichen UZ 56, WVV TB Anhang 8,9/ABG.

Při procesu tisku Colaris je jemnost tisku přibližně 1 milion tiskových bodů na m². V závislosti na originálu může nová digitální tisková technologie Colaris dosahovat až 280 milionů tiskových bodů na m². Systém tisku Colaris je omezen na maximálně 16 barev na design. Na druhou stranu Colaris má nekonečnou paletu barev: více než 116 000 různých barev a odstínů lze vytisknout na jeden čtvereční metr.

Před pokládkou by měly být kobercové moduly rozbaleny a skladovány po dobu nejméně 24 hodin při minimální teplotě 16 °C, nejlépe v pokládané místnosti.

Pokládka není možná na tyto podklady:

  • Asfalt, bitumen
  • Olejované dřevo
  • Nivelační hmota - musí být provedena penetrace
  • Textilní podlahové krytiny
  • Sprašné podklady

Pokládka dílců: Naznačte si přesnou, přímou linku ve směru pokládky dílců. U menších místností (do 20 metrů čtverečních) může být tato linka instalována ve vzdálenosti 25 cm od stěny, u větších místností se doporučuje umístit tuto linku uprostřed místnosti a poté klást dílce do obou stran. Podél linky položte první řadu dílců. Následující řady dílců by měly být kladeny "na divoko" ale pozor, krátké spoje se musí v každé řadě překrývat minimálně 15 cm. Používáte-li malé části dílců (například u stěny nobo sloupu), použijte oboustrannou lepicí pásku. Kobercová dlažba může být použita ve spojení s kontaktním lepidlem nebo položené na schodišti se schodovým nosným profilem z kovu a vhodným lepícím systémem.


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky