Koberce - Merinos


Nabídka koberců je sestavena dle obchodního třídění na Bytové koberce a jak už název napovídá, jedná se o koberce určené do domácích prostor se třídou zátěže 21 - 31. Naleznete zde moderní a klasické kusové koberce, vlněné kusové koberce i bytové koberce v metráži, pokud dáváte přednost vlně, tak vlněné koberce v metrážiZátěžové koberce jsou určeny do komerčních prostor s třídou zátěže 32 - 33 a zahrnují jak koberce v metráži, tak kobercové čtverceShaggy koberece jsou chlupaté a s dlouhým vlasem a máme je k dispozici jako Shaggy metráž nebo jako kusové Shaggy koberce. K Shaggy kobercům řadíme i kožešiny Merino. Mezi dětskými koberci naleznete dětské metrážové koberce i dětské kusové koberce.

 

Chystáte se definovat venkovní prostor nebo na verandu či terasu přidat dekorativní prvek? Pak vám mohou pomoci umělé trávníky. Venkovní koberce poskytují měkký polštář pro vaše nohy a bariéru proti špíně a hmyzu. Jsou módní a navíc ještě funkční. Nejen pro venkovní použití jsou ideální umělé trávy a venkovní koberce kusové nebo v metráži. Umělý trávník nebo venkovní koberec okamžitě vytvoří styl vašeho venkovního obytného prostoru.

 

Přednosti koberců:

  1. Podlaha vašeho obývacího pokoje nebo ložnice nebude na dotek nikdy studená a chůze naboso je radost.
  2. Chůze po koberci je o 22 decibelů méně hlučná než na dřevěné podlaze.
  3. Hustá vlákna a rub koberce udrží až 10% tepla, které by jinak bylo ztraceno hladkým povrchem.
  4. Ve srovnání s jinými typy podlahových krytin lze koberce hodnotit jako velmi bezpečný z hlediska odolnosti vůči ukloznutí.
  5. Protože se mezi vlákny koberců drží jemný prach, bude vzduch zdravější. Testy prokázaly, že v místnostech s koberci je ve vzduchu až o 50% méně jemného prachu.


12další stránkapresmerovat_automaticky