Čistící prostředky pro koberce, lepidla a pásky - KingSports


Pokud chcete, aby vám váš koberec sloužil po dlouhá léta, musíte se o něj starat a pravidelně ho čistit.

 

Základem dlouhé životnosti vašeho koberce je běžné denní čistění. Pravidelná údržba zajistí maximální dobu, po níž bude vypadat váš koberec stále jako nový. Frekvence běžného čištění je závislá na vnějších vlivech, kterým je koberec vystaven. Výkonný kartáčový vysavač odstraní nejen všechny viditelné nečistoty na povrchu, ale také prach z hloubky vlákna. Vysávání doporučujeme provádět denně či několikrát týdně. V neposlední řadě vysávání navrací vláknům koberce jejich tvar. Pozor si dejte jen u koberců s vysokým vlasem. V tomto případě vysoká intenzita sání z dlouhodobého hlediska způsobuje zfilcovatění povrchu. Proto volte nejnižší stupeň sání.

 

Vedle pravidelného vysávání nelze vynechat ani intenzitní čištění vašich koberců. Ideálním pomocníkem jsou čističe koberců. Nezapomeňte ani na odstraňovače skvrn. S nimi si můžete být jisti, že na vašich běhounech či jiných kobercích, nezůstanou nevzhledné skvrny. Nehodám se bohužel většinou nikdy zcela nevyhneme.

 

Dále v této sekci naleznete oboustranné lepicí pásky či lepidla pro fixaci koberců. Pomohou vám upevnit koberec pevně na tom místě, kde jej chcete mít.


presmerovat_automaticky