Kobercové čtverce PeVanHa VERONA lines s lineárním vzorem ve formátu 50 x 50 cm jsou těžké a perfektně leží, nemohou se tedy zvlnit. Nemusí se díky tomu ani celoplošně lepit, pokládají se buď na oboustrannou pásku nebo do fixačního lepidla. Velkou výhodou kobercových čtverců je jejich odolnost a také snadná instalace v jakémkoli směru, což dává spoustu dekorativních možností. Navíc se vyznačují speciálním - silnějším podkladem z bitumenu, který zajišťuje mj. rozměrová stálost a odolnost proti poškození. Třída zátěže 31 je určena pro mírnou komerční zátěž, materiál vlákna 100% Polypropylen, požární odolnost Cfl-s1, příležitostné užití kolečkových židlí.

Parametry

Parametr Popis
Typ Smyčkový
Styl Level Loop
Název řady Verona
Provedení Čtverce
Rozměr 50 x 50
Vlákno Polypropylen
Složení vlákna 100%
Podložka rubu Bitumen
Výška vlasu mm 2,9
Výška celková mm 5,2
Gramáž celková g/m² 3779
Gramáž vlasu g/m² 400
Počet vpichů /m² 187.470
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,10
Hořlavost Cfl-s1
Použití na schody Ne
Kolečkové židle Příležitostné
Barva Modrá
Komfort 1
Zátěž 31
Balení obsahuje 20 ks = 5 m2
Země původu Holandsko
Světelná stálost ≥ 5
Emise formaldehydu µg/m³ E1
Kvalitativní třída Basic

Přiložené soubory

Verona.pdf (167 kB)
Stáhněte si technická data

Pokladka_kobercovych_ctvercu.pdf (327 kB)
Návod na pokládku

Kobercové čtverce PeVanHa Verona lines 8458

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Level Loop - Bouclé smyčkový koberec se všemi smyčkami ve stejné výšce, vytváří neformální vzhled. jak název napovídá, jsou vytvořeny pomocí smyček stejné výšky a velikosti. Vznikne tak vysoce pružný a odolný koberec, který se skvěle hodí do rušných rodinných domů. Pokud máte rádi čistý spořádaný vzhled, můžete si jej vychutnat na úrovni smyčky vytvářející rovnoměrný povrch. Smyčky mohou být velké nebo malé, ale menší smyčky mají tendenci být odolnější. Tento typ koberce je vhodný do vysoce frekventovaných bytových a komerčních ploch. Velké smyčky nejsou vhodné pro děti a zvířata, může dojít k zaseknutí a koberec se může rozplést.

 

 


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce. Doporučujeme si proto před nákupem zapůjčit od nás vzorky koberců. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že koberec může mít více barev a že vzor se v některých částech koberce nachází a v jiných se liší. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová podlaha bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Směr vlasu určuje šipka na spodní straně kobercového čtverce. Kobercové čtverce by měli být položeny ve stejném směru vlasu. Nejlepších výsledků dosáhnete pokládkou do šachovnice.

Kobercové čtverce se k podkladu fixují na fixační nátěr, sprej nebo oboustrannou lepicí pásku.

Pokud kobercové čtverce z balení zbydou, ponechte je jako rezervu pro případné poškození a jejich snadnou výměnu.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky