Devět pastelových odstínů, které se kombinují s měkkými vlákny, to jsou kobercová dílce Infloor Cotone-MO, které působí téměř jako bavlna. Proplouvejte místnostmi a zažijte lehkost moderních řešení koberců. Teplé, měkké a nesrovnatelně zatažené. Kobercové moduly Infloor Cotone-MO jsou útulné velurové koberce a nabízí výbornou hodnotu pohodlí pro textilní podlahové krytiny se 4 korunkami. Extrémně hustý vlas se zvukovou izolací 29 dB. Kobercové dílce lze rychle a snadno položit na jakýkoli čistý povrch bez nutnosti použití dalších lepidel. Samolepící kobercové moduly lze snadno a bez problémů aplikovat na všechny podlahy a jsou okamžitě pochozí. V případě poškození lze jednotlivé dílce vyměnit bez jakýchkoliv problémů - a bez zápachu a hluku. Díky jedinečnému zadnímu nátěru LiftBAC můžete nyní pokládat koberce bez dalšího lepidla a v případě potřeby jednotlivé dílce demontovat a vyměnit. Také vašemu individuálnímu designu podlahy se téměř nekladou žádné meze, protože můžete kombinovat všechny různé barvy a struktury kolekcí kobercových modulů Infloor.

Parametry

Parametr Popis
Typ Střižený
Styl Velur
Název řady Cotone
Provedení Dílce
Rozměr 25 x 100 cm
Vlákno Polyamid
Složení vlákna 100%
Podložka rubu LiftBAC
Výška vlasu mm 8,5
Výška celková mm 10,5
Gramáž celková g/m² 3020
Gramáž vlasu g/m² 1350
Počet vpichů /m² 275.000
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,13
Kročejová neprozvučnost 29 dB
Hořlavost Bfl-s1
Odolnost proti vlhkosti 4
Použití na schody Ne
Kolečkové židle Ne
Barva Smetanová
Komfort 4
Zátěž 32
Balení obsahuje 12 ks = 3 m2
Země původu Německo

Přiložené soubory

Cotone-Touch_MO.pdf (171 kB)
Technický list

Infloor Cotone MO 801 kobercové dílce

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Velours

Velur - pro bezkonkurenční luxus, hladký povrch a dekadentní pohodlí pod nohama je jedinou volbou Sametové koberece, také známé jako „velurové“ nebo „plyšové“ a poskytnou vám luxusní pocit, který je pod nohama velmi pohodlný. Velurový koberec kombinuje tradiční metody výroby koberců s modernějším, krátkým, hustým, jednotným střihem. Tato chytrá kombinace má za následek jemný, ale kompaktní pocit „naboso“. Díky svému krátkému vlasu a jemným přízím se velurové koberce nejlépe hodí do místností s nízkým provozem, jako jsou pokoje pro hosty nebo formální salonky. Příze obsahuje velmi malý zákrut, což umožňuje, aby se konce spojily dohromady, což dále zlepšuje celkový povrch. Velurové koberce mají tendenci „stínit“ při intenzivním používání. Stopy a vysávání se snadno zobrazují a barva vypadá místo od místa jinak, protože vlákna ležící v různých směrech odrážejí světlo odlišně.

 


 

Při procesu tisku Chromojet je jemnost tisku přibližně 1 milion tiskových bodů na m2. V závislosti na originálu může nová digitální tisková technologie Colaris dosahovat až 280 milionů tiskových bodů na m2. Systém tisku Chromojet je omezen na maximálně 16 barev na design. Na druhou stranu Colaris má nekonečnou paletu barev: více než 116 000 různých barev a odstínů lze vytisknout na jeden čtvereční metr.

Před pokládkou by měly být kobercové moduly rozbaleny a skladovány po dobu nejméně 24 hodin při minimální teplotě 16°C, nejlépe v pokládané místnosti.

Pokládka není možná na tyto podklady:

  • Asfalt, bitumen
  • Olejované dřevo
  • Nivelační hmota - musí být provedena penetrace
  • Textilní podlahové krytiny
  • Sprašné podklady

Pokládka dílců: Naznačte si přesnou, přímou linku ve směru pokládky dílců. U menších místností (do 20 metrů čtverečních) může být tato linka instalována ve vzdálenosti 25 cm od stěny, u větších místností se doporučuje umístit tuto linku uprostřed místnosti a poté klást dílce do obou stran. Podél linky položte první řadu dílců. Následující řady dílců by měly být kladeny "na divoko" ale pozor, krátké spoje se musí v každé řadě překrývat minimálně 15 cm. Používáte-li malé části dílců (například u stěny nobo sloupu), použijte oboustrannou lepicí pásku. Kobercová dlažba může být použita ve spojení s kontaktním lepidlem nebo položené na schodišti se schodovým nosným profilem z kovu a vhodným lepícím systémem.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky