Rádi byste svůj domov proměnili v oázu pohody? Pak jste na správném místě s volným, nadýchaným kobercem Cottel od Infloor. Shaggy koberec v dílcích je k dispozici ve výrazných i jemných barvách a dodá vašemu pokoji útulnou atmosféru. Shaggy kobercové dílce Infloor Cottel ve formátu 25 x 100 cm s chlupatým vzhledem, vás zvou k tvůrčímu designu interiéru. Moduly lze rychle a snadno položit na jakýkoli čistý povrch bez nutnosti použití dalších lepidel. Samolepící kobercové dílce lze snadno a bez problémů aplikovat na všechny podlahy a jsou okamžitě pochozí. V tomto procesu jsou zachovány již položené komerční podlahy. V případě poškození lze jednotlivé dílce vyměnit bez jakýchkoliv problémů - a bez zápachu a hluku. Instalace na všechny čisté, hladké, suché, pevné a bezprašné podklady. Díky své vysoké provozní třídě a odolnosti jej lze použít různými způsoby. Tímto kvalitním produktem lze vybavit nejen obytné prostory, ale i velmi vytížené kanceláře, obchody nebo vaši pracovnu.

Parametry

Parametr Popis
Typ Střižený
Styl Shaggy
Název řady Cottel
Provedení Dílce
Rozměr 25 x 100 cm
Vlákno Polyamid 6.6
Složení vlákna 100%
Podložka rubu LiftBAC
Výška vlasu mm 11,5
Výška celková mm 14
Gramáž celková g/m² 3300
Gramáž vlasu g/m² 1160
Počet vpichů /m² 38.000
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,16
Kročejová neprozvučnost 31 dB
Hořlavost Cfl-s1
Odolnost proti vlhkosti 4
Použití na schody Ne
Kolečkové židle Stálé
Barva Černá
Komfort 5
Zátěž 33
Balení obsahuje 8 ks = 2 m2
Země původu Německo

Přiložené soubory

Cottel-MO.pdf (889 kB)
Technický list

Infloor Cottel MO 590 shaggy kobercové dílce

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Shaggy

Shaggy - kombinace střiženého vlasu a neporušených smyček se často používá k vytvoření vytvarovaného vzhledu nebo k vytvoření vzorů, které sahají od jemných až po složité. Koberce Cut Loop mají vysokou tvarovou paměť, ale jsou méně trvanlivé než smyčkové koberce. Dříve byl vrcholem luxusu a symbolem společenského postavení pro mnoho domácností, zejména v 60. a 70. letech, než vyšel z módy. Koberec s chlupatým vlasem se možná chystá zaznamenat velký návrat. Vyznačuje se svou hustou a výraznou vzhled, možná trochu náročnější na údržbu než jiné styly, není pochyb o tom, že hromada huňatých vlasů může vypadat a cítit se skvěle. Hlavní nevýhodou koberce s chlupatým vlasem je to, že potřebuje více údržby a čištění než běžná podlahová krytina.

 


 

Při procesu tisku Chromojet je jemnost tisku přibližně 1 milion tiskových bodů na m2. V závislosti na originálu může nová digitální tisková technologie Colaris dosahovat až 280 milionů tiskových bodů na m2. Systém tisku Chromojet je omezen na maximálně 16 barev na design. Na druhou stranu Colaris má nekonečnou paletu barev: více než 116 000 různých barev a odstínů lze vytisknout na jeden čtvereční metr.

Před pokládkou by měly být kobercové moduly rozbaleny a skladovány po dobu nejméně 24 hodin při minimální teplotě 16°C, nejlépe v pokládané místnosti.

Pokládka není možná na tyto podklady:

  • Asfalt, bitumen
  • Olejované dřevo
  • Nivelační hmota - musí být provedena penetrace
  • Textilní podlahové krytiny
  • Sprašné podklady

Pokládka dílců: Naznačte si přesnou, přímou linku ve směru pokládky dílců. U menších místností (do 20 metrů čtverečních) může být tato linka instalována ve vzdálenosti 25 cm od stěny, u větších místností se doporučuje umístit tuto linku uprostřed místnosti a poté klást dílce do obou stran. Podél linky položte první řadu dílců. Následující řady dílců by měly být kladeny "na divoko" ale pozor, krátké spoje se musí v každé řadě překrývat minimálně 15 cm. Používáte-li malé části dílců (například u stěny nobo sloupu), použijte oboustrannou lepicí pásku. Kobercová dlažba může být použita ve spojení s kontaktním lepidlem nebo položené na schodišti se schodovým nosným profilem z kovu a vhodným lepícím systémem.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky