Jako byste seděli uprostřed lesa - kobercová dlažba Cara-MO od Infloor vám umožní přenést přírodu do vašeho domova. Vyberte si z 15 různých struktur dřeva, jasu a textur a vytvořte si perfektní dřevěnou podlahu z kobercových dílců. Kobercové dílce Infloor Cara MO ve formátu 25 x 100 cm vás zvou k tvůrčímu designu interiéru. Kobercové dílce lze rychle a snadno položit na jakýkoli čistý povrch bez nutnosti použití dalších lepidel. Samolepící kobercové dílce lze snadno a bez problémů aplikovat na všechny podlahy a jsou okamžitě pochozí. V tomto procesu jsou zachovány již položené komerční podlahy. V případě poškození lze jednotlivé dílce vyměnit bez jakýchkoliv problémů - a bez zápachu a hluku. Instalace na všechny čisté, hladké, suché, pevné a bezprašné podklady.

Individuální design podlahy díky kombinací různých barev a textur pomocí technologie digitálního tisku Colaris. Příjemné pohodlí při chůzi a vysoká odolnost proti skluzu. Nejjednodušší čištění = žádné čištění, pouze vysávání. Materiál 100% PA Aqualon, třída zátěže 33, požární třída Bfl-s1, kolečkové židle.

Parametry

Parametr Popis
Typ Střižený
Styl Velur
Název řady Stock & Stein
Provedení Dílce
Rozměr 25 x 100 cm
Vlákno Polyamid 6.6
Složení vlákna 100%
Podložka rubu LiftBAC CR12
Výška vlasu mm 4
Výška celková mm 5,5
Gramáž celková g/m² 2120
Gramáž vlasu g/m² 650
Počet vpichů /m² 320.000
Vhodné pro podlahové topení Ano
Tepelný odpor m²K/W 0,08
Kročejová neprozvučnost 26 dB
Hořlavost Bfl-s1
Odolnost proti vlhkosti 4
Použití na schody Ne
Kolečkové židle Stálé
Barva Šedá
Komfort 2
Zátěž 33
Balení obsahuje 14 ks = 3,5 m2
Země původu Německo

Přiložené soubory

cara mo.pdf (670 kB)
Technický list

Infloor Cara MO 016 kobercové dílce dřevo

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Velvet

Velur - pro bezkonkurenční luxus, hladký povrch a dekadentní pohodlí pod nohama je jedinou volbou Sametové koberece, také známé jako „velurové“ nebo „plyšové“ a poskytnou vám luxusní pocit, který je pod nohama velmi pohodlný. Velurový koberec kombinuje tradiční metody výroby koberců s modernějším, krátkým, hustým, jednotným střihem. Tato chytrá kombinace má za následek jemný, ale kompaktní pocit „naboso“. Díky svému krátkému vlasu a jemným přízím se velurové koberce nejlépe hodí do místností s nízkým provozem, jako jsou pokoje pro hosty nebo formální salonky. Příze obsahuje velmi malý zákrut, což umožňuje, aby se konce spojily dohromady, což dále zlepšuje celkový povrch. Velurové koberce mají tendenci „stínit“ při intenzivním používání. Stopy a vysávání se snadno zobrazují a barva vypadá místo od místa jinak, protože vlákna ležící v různých směrech odrážejí světlo odlišně.

 


 

Při procesu tisku Chromojet je jemnost tisku přibližně 1 milion tiskových bodů na m2. V závislosti na originálu může nová digitální tisková technologie Colaris dosahovat až 280 milionů tiskových bodů na m2. Systém tisku Chromojet je omezen na maximálně 16 barev na design. Na druhou stranu Colaris má nekonečnou paletu barev: více než 116 000 různých barev a odstínů lze vytisknout na jeden čtvereční metr.

Před pokládkou by měly být kobercové moduly rozbaleny a skladovány po dobu nejméně 24 hodin při minimální teplotě 16°C, nejlépe v pokládané místnosti.

Pokládka není možná na tyto podklady:

  • Asfalt, bitumen
  • Olejované dřevo
  • Nivelační hmota - musí být provedena penetrace
  • Textilní podlahové krytiny
  • Sprašné podklady

Pokládka dílců: Naznačte si přesnou, přímou linku ve směru pokládky dílců. U menších místností (do 20 metrů čtverečních) může být tato linka instalována ve vzdálenosti 25 cm od stěny, u větších místností se doporučuje umístit tuto linku uprostřed místnosti a poté klást dílce do obou stran. Podél linky položte první řadu dílců. Následující řady dílců by měly být kladeny "na divoko" ale pozor, krátké spoje se musí v každé řadě překrývat minimálně 15 cm. Používáte-li malé části dílců (například u stěny nobo sloupu), použijte oboustrannou lepicí pásku. Kobercová dlažba může být použita ve spojení s kontaktním lepidlem nebo položené na schodišti se schodovým nosným profilem z kovu a vhodným lepícím systémem.


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.

Zásoby koberců u výrobců nebo distributorů, které nejsou skladem v ČR, se neustále mění, proto před objednáním zašlete dotaz s potřebným množstvím. Zjistíme aktuální dostupnost požadovaného množství uvedeného koberce.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky