Kaučukové kontaktní lepidlo určené na lepení savých materiálů s nesavými, například korek - stěrka, korek - OSB, korek - dřevotříska. Použití - podlahy v suterénu (terén pevně srostlý s terénem), koupelny. Toto lepidlo je vhodné i na lepení korkových obkladů na stěny. Teplota v místnosti při lepení by neměla klesnout pod 15°C.

Použití: lepidlo Alkaprén 50 se při lepení savých materiálů s nesavými nanáší jen jednou, a to buď stěrkou stříkací pistolí nebo štětcem. Při lepení savých materiálů se aspoň jeden z lepených materiálů musí před lepením natřít ještě jednou. Před nanášením je potřeba lepidlo dokonale promíchat. Na každý čistý odmaštěný materiál (hladké plochy se doporučují zdrsnit) se nanese tenká vrstva lepidla, nechá se zavadnout a potom se povrchy slepí. Slepený spoj se doporučuje zatížit nebo zalisovat. Mechanicky je možné lepený spoj namáhat až 24 hodin po slepení.

Parametry

Parametr Popis
Typ Lepidla
Vhodné pro Korek
Spotřeba 0,3 kg/m2
Doba schnutí Zavadnutí 6 až 14 minut

Přiložené soubory

Alkapren-50.pdf (119 kB)
Technický list

Kontaktní lepidlo Alkaprén 50

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok