Korková plovoucí podlaha Champagner Ambient je vhodná pro pokládku na podlahové topení. Povrchová úprava podlahy je provedena tvrdým voskovým olejem. 

Minimální množství do výroby je 20 balení.

Tvrdý voskový olej
Jedná se o UV tvrzený Hard Wax-Oil povrch, na bázi přírodních a životnímu prostředí šetrných výrobků. To dává korkovým podlahovým krytinám dobrou ochranu proti opotřebení, zachovává snadnou údržbu a údržbu. Přirozeně teplý dotek a krásu korku umocňuje měkkost této povrchové úpravy.

Antibakteriální ochrana Microban
Microban technologie je vestavěná antibakteriální ochrana, která dává podlaze přidanou úroveň ochrany proti škodlivým mikrobům jako jsou bakterie, plísně a houby, které mohou způsobovat skvrny nebo pachy. Microban ochrana je zabudovaná do podlahy během výrobního procesu. Když mikrobi přijdou do kontaktu s povrchem podlahy, ochrana Microban proniká buněčnou stěnou mikro organismů a narušuje buněčné funkce, takže mikroorganismy nejsou schopny fungovat, růst a rozmnožovat se. Antibakteriální ochrana Microban je účinná proti většině běžných bakterií, plísní a kvasinek, které způsobují skvrny a pachy.

JointShield je ochrana proti vlhkosti zámků podlahy. Kombinací JointShield a dřevovláknité nosné desky odolné vůči vlhkosti, jsou podlahy Granorte nejodolnější na trhu.

Parametry

Parametr Popis
Typ Korková
Provedení Plovoucí
Řada Ambient
Zátěž 23
Fáze Ne
Dekor Přírodní
Tón Střední
Povrchová úprava Tvrdý voskový olej
Rozměry 910 x 300 x 10,5 mm
Balení m2 1,64
Zaruka let 5
Silenzio 1,5 mm
Tloušťka 10,5
Nášlapná vrstva 3
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m2K/W 0,114
Tepelná vodivost W/m2K 0,092
Spoj Zámkový
Certifikace FSC
Nosná deska HDF
Útlum kročejového hluku dB 18
Hustota Kg/m3 745
Hmotnost na plochu g/m2 7800
Úprava Hladký

Přiložené soubory

VOC test.pdf (188 kB)
VOC test

Katalog EN.pdf (7,89 MB)
Katalog 2014 - 2015

Korková plovoucí podlaha Champagner Ambient

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Definice:
Lamely se skládají z kompaktních HDF dřevovláknitých desek s vysokou hustotou. Nášlapnou vrstvu tvoří vrstva korku se zvýšenou odolností, zespoda je instalována vrstva korku o nižší hustotě jako izolace proti hluku a chladu. Základem je speciální profilový tvar systému UNICLIC, který umožňuje montáž lamel bez použití lepidla. Hrany každé lamely jsou chráněny systémem „JointShield“. Vodě odolný prostředek s použitím patentované ochranné technologie je aplikován po celém obvodu lamely.

Montáž první řady:
Před pokládkou je nutné zkontrolovat zámkový spoj a zbavit jej případných nečistot. Nečistoty a poškozený zámek mohou způsobit výškové nerovnosti. S montáží začnete v rohu místnosti. Pokládat začínáme z pravého zadního rohu místnosti. První lamelu položte perem ke stěně. Uříznete její čelní pero a podélná pera všech lamel první řady tak, aby lícovala se zdmi. Dbejte, abyste měli oba dílce ve stejné výšce. První řadu dílců po smontování přesně vyrovnejte ke stěnám pomocí distančních klínků. Vzdálenost od stěny a všech stavebních dílců musí činit nejméně 10 mm (u větších místností nejméně 1,5 mm na každý metr šířky místnosti.

Montáž druhé řady:
Druhou řadu začněte se zbytkem posledního dílce z první řady. Ten by neměl být kratší než 30 cm. Takto vzniklé přesazení je nutné pro stabilizaci plochy. První dílec druhé řady přisuňte opatrně vodorovně k drážce předcházející řady. Dbejte, abyste oba dílce měli ve stejné výšce. Dílce teď pomocí špalíku a kladiva nejprve vyrovnejte do podélného směru a potom je bočně spojte.

Dokončení podlahy:
U trubek topení příslušný dílec ve spoji oddělte, vyvrtejte díry. Část dílce znovu přiklepněte kladivem a zakryjte rozetami pro topná tělesa. Dřevěné zárubně a dveřní křídla zkraťte o výšku podlahy. Poslední řadu vsadíte takto: příslušný dílec položte na poslední namontovanou řadu tak, aby spolu lícovaly. Pomocí tužky a dalšího dílce narýsujte průběh stěny na dílec, který je třeba zkrátit, jako podle šablon. Zaříznutý dílec přiložte k poslední řade a upevněte je k sobě pomocí stahovacího přípravku. Nakonec vyjměte všechny distanční klínky kolem stěn.

Videa


Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok