Korková plovoucí podlaha Standard Crema Basic. Povrchová úprava čtyřvrstvým keramickým matným lakem CX s vysokou odolností proti opotřebení s UV filtrem. Díky vysoké objemové hustotě stlačeného korku, splňují korkové podlahy parametry na dlouhou životnost.

UV Lak CX:
Jedná se o 4 vrstvý systém: základní lak, vrstva pro vyplnění pórů, keramický základní lak a keramický vrchní lak. Díky použití keramických částic je zaručena vysoká odolnost proti opotřebení, nárazu a poškrábání. UV filtr.

Podklad:
HDF dřevovláknitá deska (6 mm) s vysokou hustotou, velice nízkým obsahem formaldehydu (E1) a vysokou odolností proti vlhkosti. Spodní vrstva: měkká aglomerovaná korková deska (1,3mm – 1,8mm) Lepidlo: PVA lepidlo bez rozpouštědel (stupeň D3).

Parametry

Parametr Popis
Typ Korková
Provedení Plovoucí
Řada Basic
Zátěž 31
Fáze Ne
Dekor Barevný
Tón Světlá
Povrchová úprava Keramický lak CX
Rozměry 910 x 300 x 10 mm
Balení m2 1,91
Zaruka let 10
Silenzio 1 mm
Tloušťka 10
Nášlapná vrstva 2,5
Podlahové topení Ano
Tepelný odpor m2K/W 0,11
Spoj Zámkový
Nosná deska HDF
Útlum kročejového hluku dB 17
Úprava Hladký

Přiložené soubory

Katalog EN.pdf (7,89 MB)
Katalog 2014 - 2015

Korková plovoucí podlaha Standard Crema Basic

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Definice:
Lamely se skládají z kompaktních HDF dřevovláknitých desek s vysokou hustotou. Nášlapnou vrstvu tvoří vrstva korku se zvýšenou odolností, zespoda je instalována vrstva korku o nižší hustotě jako izolace proti hluku a chladu. Základem je speciální profilový tvar systému UNICLIC, který umožňuje montáž lamel bez použití lepidla. Hrany každé lamely jsou chráněny systémem „JointShield“. Vodě odolný prostředek s použitím patentované ochranné technologie je aplikován po celém obvodu lamely.

Montáž první řady:
Před pokládkou je nutné zkontrolovat zámkový spoj a zbavit jej případných nečistot. Nečistoty a poškozený zámek mohou způsobit výškové nerovnosti. S montáží začnete v rohu místnosti. Pokládat začínáme z pravého zadního rohu místnosti. První lamelu položte perem ke stěně. Uříznete její čelní pero a podélná pera všech lamel první řady tak, aby lícovala se zdmi. Dbejte, abyste měli oba dílce ve stejné výšce. První řadu dílců po smontování přesně vyrovnejte ke stěnám pomocí distančních klínků. Vzdálenost od stěny a všech stavebních dílců musí činit nejméně 10 mm (u větších místností nejméně 1,5 mm na každý metr šířky místnosti.

Montáž druhé řady:
Druhou řadu začněte se zbytkem posledního dílce z první řady. Ten by neměl být kratší než 30 cm. Takto vzniklé přesazení je nutné pro stabilizaci plochy. První dílec druhé řady přisuňte opatrně vodorovně k drážce předcházející řady. Dbejte, abyste oba dílce měli ve stejné výšce. Dílce teď pomocí špalíku a kladiva nejprve vyrovnejte do podélného směru a potom je bočně spojte.

Dokončení podlahy:
U trubek topení příslušný dílec ve spoji oddělte, vyvrtejte díry. Část dílce znovu přiklepněte kladivem a zakryjte rozetami pro topná tělesa. Dřevěné zárubně a dveřní křídla zkraťte o výšku podlahy. Poslední řadu vsadíte takto: příslušný dílec položte na poslední namontovanou řadu tak, aby spolu lícovaly. Pomocí tužky a dalšího dílce narýsujte průběh stěny na dílec, který je třeba zkrátit, jako podle šablon. Zaříznutý dílec přiložte k poslední řade a upevněte je k sobě pomocí stahovacího přípravku. Nakonec vyjměte všechny distanční klínky kolem stěn.

Videa


Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok