Kusový velurový koberec Shaggy LILOU framboise je vyroben ze 100% PP polypropylen vlákna, technologií Heatset. Výška vlasu u tohoto Shaggy koberce je 4,5 cm. Vlas u tohoto typu koberce je kombinací hrubšího a jemného lesklého vlasu. Jedná se o kvalitní a luxusní koberec, který dokáže plnit stejně dobře funkci praktickou jako designovou. Kvalitní rubová podložka.

Parametry

Parametr Popis
Typ Shaggy
Název řady Lilou
Provedení Kusový
Rozměr 160 x 230
Vlákno PP
Složení vlákna 100%
Podložka rubu Látka
Výška vlasu mm 45
Výška celková mm 40
Gramáž celková g/m² 4000
Gramáž vlasu g/m² 3000
Barva Fialová
Země původu Belgie

Kusový koberec LILOU framboise 160 x 230

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Heatset : 100% polypropylenové vlákno  upravené tzv. tepelným vysrážením. Tento způsob úpravy vlákna, dodává kobercům vzhled  přírodních materiálů např. vlny. Na takto speciálně upraveném materiálu také lépe vyniká pestrost jednotlivých barev a materiál je příjemný na dotek.

Shaggy: Výška vlasu u těchto koberců ovšem dosahuje výšky až 5 cm. Vlas u tohoto typu koberce je ale podstatně hrubší a je tvořen zatočením více vláken v jedno hrubé a silné. Jedná se o kvalitní a luxusně vyhlížející koberec, který dokáže plnit stejně dobře funkci praktickou jako designovou. Nevýhodou těchto koberců bývá neopodstatněná obava z údržby. Ta je mimochodem stejně jednoduchá jako u ostatních koberců a to klepáním či suchým vysáváním.
 

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky