Moderní koberec Festival s krátkým vlasem z designu Palera je velmi jemný koberec s moderními barvami a vzory. Zpracování je bezvadné a za tuto cenu jde o opravdu výhodnou koupi. Zde se moderní motivy snoubí se soudobou textilní kvalitou. Kromě vzhledu koberec přesvědčí svými kvalitativními vlastnostmi: díky plochému vlasu se osvědčí jako odolný, odpuzuje nečistoty a snadno se udržuje. Koberce lze vysát vysavačem bez kartáčové hlavy a skvrny lze čistit vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Overlockový šev na delších stranách, přeložení a slepení na kratší straně. Koberec je vyroben jako veganský.

Parametry

Parametr Popis
Typ Moderní
Název řady Palera
Provedení Kusový
Vlákno PP-PES
Složení vlákna 50% PP + 50% PES
Výška celková mm 11
Gramáž celková g/m² 1800
Barva Mix
Země původu Turecko
Vegan Ano

Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey

Výrobce:
Festival
Cena s DPH:
od 826 Kč
Dostupnost:
6 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey 80 x 150
471851775
80 x 150
6 dnů 0 ks 826 Kč
Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey 120 x 180
471851776
120 x 180
6 dnů 0 ks 1 371 Kč
Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey 160 x 230
471851777
160 x 230
6 dnů 0 ks 2 336 Kč
Kusový koberec Palera 675 Beige-Grey 200 x 290
471851778
200 x 290
6 dnů 0 ks 3 683 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Vegan

V-Label je mezinárodně uznávaný, registrovaný symbol pro označování veganských a vegetariánských produktů a služeb. Pro spotřebitele je to jednoduchý a spolehlivý průvodce, který jim usnadňuje nakupování. Společnosti pomoci známky V-Label podporují transparentnost a přehlednost. Standardizovaná kritéria zajišťují, že V-Label je jedinečnou známkou kvality pro veganské a vegetariánské produkty v celé Evropě.

Definice pojmů „veganské“ a „vegetariánske“, které používá značka V-Label je v souladu s doporučenou definicí stanovenou během 12. konference ministrů pro ochranu spotřebitelů ze dne 22. dubna 2016.

Vegetariánské: produkty, které neobsahují zvířata a jejich části, jsou považovány za vegetariánské. Patří sem také výroba a zpracování. Produkty vytvořené za pomocí živých zvířat a produktů z nich získaných jsou považovány za vegetariánské.

Veganské: produkty, které neobsahují živočichy ani jejich části, se považují za veganské. Aby byli výrobky veganské, musí být vyrobeno bez pomoci zvířat nebo složek živočišného původu. To zahrnuje celou výrobu a zpracovatelské postupy.


 

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění koberce.

  • Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím koberců.
  • Koberce vždy pokládejte na rovnou, suchou a hladkou plochu. Pokud koberec klouže, položte jej na protiskluznou podložku, která zamezí pohybu koberce po podkladu.
  • Robotické vysavače jsou určeny téměř výhradně na hladké typy podlah. Nepoužívejte vysavač s rotačním kartáčem, protože by to mohlo poškodit váš koberec.
  • Pravidelně jednou týdně vysávejte koberec běžně dostupným vysavačem, abyste odstranili prach a nečistoty. Pokud je koberec vystaven vyšší frekvenci pohybu osob, vysávejte i několikrát týdně.
  • Skvrny odstraňte vlhkým hadříkem. Neroztírejte. Nenechte skvrny zaschnout. Vždy postupujte od vnější strany skvrny směrem dovnitř.
  • Hloubkové čištění koberce odstraní veškerou zašlapanou špínu, než se však do něj pustíte ověřte si, že daný čisticí prostředek je pro tento typ koberce vhodný, špatně zvolená technika nebo nevhodný čistič může snížit životnost koberce nebo jej zcela znehodnotit.
  • I ty nejkvalitnější koberce mohou během prvních několika měsíců "pouštět chmýří". Toto je normální proces, prosím, pravidelně vysávejte koberec a tím se viditelně sníží. Nejlepší způsob, jak vysát koberec, je pomalu v obou směrech (délka a šířka koberce).
  • Některé jednotlivé ňitě se mohou uvolnit během prvních několika týdnů používání. Netahejte delší nitě vyčnívající z povrchu. Tyto nitě odstřihněte malými nůžkami.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky