Hnědý Shaggy koberec s vetkaným lesklým vláknem Afrigo Beige má hustý ale jemný 40 mm měkký vlas, který neslehne a nesešlape se. Koberec je vyroben ze 60% PES + 40% PP. Koberec je stálobarevný, vhodný pro podlahové topení, nepouští vlákna. Vlas u tohoto koberce je složen z hrubších zatočených a tenkých rovných lesklých vláken. Jedná se o luxusní koberec, který dokáže plnit stejně dobře funkci praktickou jako designovou v každém moderním interiéru.

Shaggy: Výška vlasu u těchto koberců ovšem dosahuje výšky až 5 cm. Vlas u tohoto typu koberce je ale podstatně hrubší a je tvořen zatočením více vláken v jedno hrubé a silné. Jedná se o kvalitní a luxusně vyhlížející koberec, který dokáže plnit stejně dobře funkci praktickou jako designovou. Nevýhodou těchto koberců bývá neopodstatněná obava z údržby. Ta je mimochodem stejně jednoduchá jako u ostatních koberců a to klepáním či suchým vysáváním.

Polyester (PES):  polyesterové koberce jsou trvanlivé a odolné, se snadným čistěním skvrn, odolné proti vyblednutí a vyblednutí slunečním světlem. Hlavní výhodou polyesterových koberců je, že jsou měkké, odolné, nekroutí se a mají tendenci se vyrovnávat.

Polypropylen (PP): Koberce z polypropylenu mají velkou odolnost proti otěru. Mají velmi dobrou elasticitu, vlákna se neohýbají. Tato funkce poskytuje pěkný, atraktivní vzhled po dlouhou dobu používání.

Údržba: Pravidelné vakuové. Suché skvrny, okamžitě odstraňte opatrně směrem ke středu znečištění, mokré skvrny, neotírejte. Vysušte papírovým kapesníčkem, vyčistěte vlhkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem

Parametry

Parametr Popis
Typ Shaggy
Název řady Afrigo Beige
Provedení Kusový
Vlákno PES
Složení vlákna 60% PES + 40% PP
Podložka rubu AB
Výška vlasu mm 40
Výška celková mm 43
Barva Hnědá
Země původu Turecko

Kusový koberec Shaggy Afrigo Beige

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky