Kusový koberec v bílé barvě s originálními motivy ve vínové a šedé barvě položený na podlaze uprostřed místnosti se může stát velmi pěkným a dominantním prvkem ve vaší domáctnosti. Koberec Super Shaggy 6575/067 je vyroben ze 100% PP polypropylen vlákna B-Tron, technologií advanced heatset. Výška vlasu u tohoto Shaggy koberce je 5 cm. Vlas u tohoto typu koberce je ale podstatně hrubší a je tvořen zatočením více vláken v jedno hrubé a silné. Jedná se o kvalitní a luxusně vyhlížející koberec, který dokáže plnit stejně dobře funkci praktickou jako designovou.

Heatset : 100% polypropylenové vlákno  upravené tzv. tepelným vysrážením. Tento způsob úpravy vlákna, dodává kobercům vzhled  přírodních materiálů např. vlny. Na takto speciálně upraveném materiálu také lépe vyniká pestrost jednotlivých barev a materiál je příjemný na dotek.

Shaggy: Výška vlasu u těchto koberců ovšem dosahuje výšky až 5 cm. Vlas u tohoto typu koberce je ale podstatně hrubší a je tvořen zatočením více vláken v jedno hrubé a silné. Jedná se o kvalitní a luxusně vyhlížející koberec, který dokáže plnit stejně dobře funkci praktickou jako designovou. Nevýhodou těchto koberců bývá neopodstatněná obava z údržby. Ta je mimochodem stejně jednoduchá jako u ostatních koberců a to klepáním či suchým vysáváním.

Parametry

Parametr Popis
Typ Shaggy
Název řady Super Shaggy
Provedení Kusový
Vlákno PP
Složení vlákna 100%
Podložka rubu AB
Výška vlasu mm 50
Výška celková mm 30
Gramáž celková g/m² 3500
Gramáž vlasu g/m² 2300
Počet vpichů /m² 40.800
Barva Béžová
Země původu Belgie

Kusový koberec Super Shaggy 6575/067

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky