Potřebujete vytvořit poloprůhledný předěl místností? Pak jsou lamely Astrata Slats Natural 4S do prostoru s jádrem z MDF pokrytou vysoce kvalitní dubovou dýhou ze všech 4 stran, tou správnou volbou.  Perfektně se hodí jako předěl místnosti. Bez námahy dodají každému interiéru další rozměr. Snadno se instalují a vytvářejí úžasný dekorativní efekt v každé místnosti. Kromě toho je můžete použít vertikálně, horizontálně nebo diagonálně k vytvoření trendové a velmi dekorativní hry linií. Vzhledem k tomu, že 4stranná varianta dělících lamel je celoobvodově dýhovaná, lze tyto lamely použít jako samostatný prvek. Výhodou je, že můžete snadno vytvořit poloprůhlednou stěnu s řadou trámů pro rozdělení místnosti.

Lamely Astrata Slats Natural jsou dodávány lakované matným lakem a nepotřebují žádnou další povrchovou úpravu.

Astrata Slats lamely jsou velmi jednoduchý základní produkt, který vyniká v kreativní aplikaci. Poskytuje Vám možnost rozhodnout o vzhledu, který získáte při montáži, lamely nejsou spojeny do panelů, ponechávají možnost volby rozteče mezi jednotlivými lamelami.

Cena je uvedena za 1 ks lamely.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Jednotlivé latě
Materiál Dýhovaná MDF
Výška mm 80
Šířka mm 39
Délka mm 3040
Použití Interiér
Povrchová úprava Lak
Lamela (šxv) 39x80
Řada Astrata

Přiložené soubory

navod-namontaz.pdf (435 kB)
Stáhněte si návod

Lamely do prostoru 4S Astrata Slats Natural lak 39*80*3040

Katalogové číslo:
482761
Hmotnost:
5.6 kg
Výrobce:
Astrata
Dostupnost: Na dotaz
Naše cena s DPH
2 105 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Popis zboží

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění výrobku. Doporučujeme si proto před nákupem zakoupit od nás vzorky. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že povrch může mít více barev a že vzor se v některých částech lamely nachází a v jiných se liší. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky. Nesmí být považovány za důvod pro reklamace. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová příčka bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Lamely zakoupené v odlišných termínech se z důvodu různých výrobních šarží mohou lišit v zrnu, zbarvení, odstínu či rozdělení suků. Proto je důležité při objednávce nakupovat z jedné výrobní série pro celou vaši zakázku a nedělit si objednávky na dílčí.

Copyright: floorwood.cz, popřípadě výrobce, je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky