Látková roleta Franc Gardiner S-line Mizar Jamaica s transparentní látkou 100% PES a gramáží 215 g/m2. Látka rolety Mizar Jamaica s výraznou světelnou propustnosti a velmi elegantním vzorem imitující dřevo. Jemné žebrování dodá dekorativní a originální vzhled. Přirozené barvy s odkazem na holé dřevo, vhodné pro elegantní i klasické interiéry. Zajímavý vzor s přírodními odstíny.

Roleta je určena pro montáž na zeď nebo nadpraží přivrtáním. Transparentní rolety Mizar S-line jsou navinuty na hliníkové hřídeli Ø 32 mm. Průměr nosné hřídele je důležitý u větších rozměrů rolet, roleta se v čase neprohne a bude sloužit po delší čas.

S-line rolety v základní konfiguraci mají spodní kovové ukončení T4 ve 4 odstínech a bílý řetízkový mechanismus z plastu s kovovými držáky. Z příplatkových doplňků lze zvolit spodní lištu z hliníku ve 3 provedeních + montážní profil. U rolet na míru zadáváte do výroby šíři látky.

Můžete zvolit roletu smontovanou v kuse včetně hliníkového montážního profilu, montáž je poté jednodušší. Stačí navrtat klipy, do kterých se celá roleta zacvakne. Volbu montážního profilu doporučujeme, montáž je s ním velice jednoduchá. Roleta včetně montážního profilu se jednoduše demontuje.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Transparentní
Výroba Na míru
Montáž na Zeď, strop
Hřídel 32
Barva Zelená
Řada Mizar
Materiál látky 100% PES
Tloušťka tkaniny mm 0,30
Gramáž tkaniny g/m2 215
Stálobarevnost látky 4
Ts - Solární propustnost % 75 - 80
As - Solární absorpce % 20 - 25
Čištění Na mokro
Umístění Interier
Min. - Max. šířka cm 60 - 200
Min. - Max. výška cm 100 - 240
Šířka mechanismu 23 + 17 mm

Přiložené soubory

S-M-L line.pdf (160 kB)
Návod na montáž

Látková roleta S-line 32 Mizar 005

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky