Disperzní lepidlo s velmi dobrou počáteční lepivostí a výbornou konečnou pevností lepeného spoje na lepení kaučukových krytin ve čtvercích a pásech do tloušťky 4 mm. Obsahuje přísady pro zvýšení přilnavosti ke gumě. Prostory s vysokým zatížením jako jsou: byty, kanceláře, hotelové haly, markety, sklady, výrobní prostory apod. Ne na zátěž paletovými vozíky. Adhezní lepení po odvětrání lepidla s téměř okamžitou tvorbou počátečních pevností.

Parametry

Parametr Popis
Typ Lepidla
Lepit Guma
Barva Krémově bílá
Balení 14 kg
Spotřeba cca 400 g/m2
Vhodné pro podlahové topení Ano
Plné zatížení po 24 hodinách
Doba odvětrání 10 - 40 minut
Otevřená doba 1 - 2 hodiny

Přiložené soubory

Chemos_DL_660.pdf (170 kB)
Technický list

Lepidlo na kaučuk a gumu Chemos DL 660

Katalogové číslo:
15420127143
Hmotnost:
14 kg
Výrobce:
Chemos
Cena s DPH:
2 921 Kč
Dostupnost:
6 dnů
ks

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Přednosti:

  • velmi vysoká počáteční lepivost
  • vysoká konečná pevnost
  • nízká spotřeba
  • neobsahuje rozpouštědla
  • vhodné na podlahové topení
  • vhodné pod kolečkové židle
  • nízký obsah emisí

Příprava podkladu: Podklady musí být rovné, suché, zbavené nečistot jako jsou prach, olej, vosk, sádra, barva apod. Povrch podkladu musí být pevný, spáry a trhliny třeba vyspravit. Dilatační spáry neuzavírejte! Na nerovnosti použijte samonivelační vyrovnávací hmotu. Okrajové pásy izolace při stěnách odřežte až po vystěrkování. Potěry z litého asfaltu přestěrkujte vrstvou stěrky v tloušťce min. 2 mm. Dbejte, aby teplota podkladu při lepení byla aspoň + 15°C.

Pracovní postup: Lepidlo se nanáší zubovou stěrkou rovnoměrně na podklad. Lepidlo necháme odvětrat cca 10 - 40 minut v závislosti na teplotě a vlhkosti vzduchu. Správně odvětrané lepidlo je když začina film lepidla zprůhledňovat, ale ještě při lehkém dotyku prstem se lepi na prst. Pak položíme gumovou krytinu do ještě vlhkého lepidla a dobře přitlačíme. V případě potřeby spoje a okraje ještě jednou přitlačte po cca. 15 minutách.

Lepidlo naneste jen na takovou plochu, na kterou jste schopen položit podlahovinu do cca 60 minut. Pokud můžete, nezpracovávejte při teplotě pod + 15°C a relativní vlhkosti nad 75%. Optimální podmínky pro lepení jsou 18 - 25°C při relativní vlhkosti vzduchu do 65%. Vyšší vlhkost a nižší teplota vzduchu prodlužují a naopak vyšší teploty a nízká vlhkost vzduchu zkracují dobu odvětrání, čas lepení a tuhnutí.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky