Elastické jednosložkové silanové lepidlo na parktey Chemos SPU-64 podle normy EN 281 a normy EN 14293. Žádné škodlivé vzájemné púsobení s těsnícími hmotami. Možnost použití na téměř všechny podklady bez nanesení základního nátěru. Zbytky lepidla je možné lehce odstranit. Bez obsahu rozpouštìdel, bez povinnosti označení, bez obsahu vody. Lepidlo je odlné vůči stárnutí, elastické a tvarovatelné, vhodné i pro podlahy s podlahovým vytápěním. Velmi dobře se nanáší, má nízké emise, rychlé vytvoření pevnosti, neobsahuje vodu.

Spotřeba na m2:

1100 g  - špachtle 3
1350 g  - špachtle 4
1200 g  - špachtle 5

Vhodné pro podlahy:

  • lamelové parkety s vysokou hranou podle normy EN 14761 od tloušky16 mm
  • vlysová podlaha podle normy EN 13227 do 55 x 250 mm, min. tlouška 10 mm
  • masivní podlahy
  • vícevrstvé parkety podle normy EN 13489
  • mozaiková vlysová podlaha podle normy EN 13488
  • vlysové parkety podle normy EN 13226

Parametry

Parametr Popis
Typ Lepidla
Vhodné pro Dřevo
Barva Béžová
Balení 18 kg
Spotřeba 1 kg/m2 špachtlí A3
Vhodné pro podlahové topení Ano
Doba zpracování cca 30 - 45 minut při 20°C

Přiložené soubory

Lepidlo na parkety Chemos SPU-64.pdf (148 kB)
Technický list

Lepidlo na masivní podlahy Chemos SPU-64

Katalogové číslo:
15420127048
Hmotnost:
18 kg
Záruka:
1 rok
Výrobce:
Chemos
Cena s DPH:
6 055 Kč
Dostupnost:
6 dnů
bal

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Příprava podkladu:

Podklad musí být rovný, trvale suchý, čistý, mírně drsný, savý, bez trhlin, pevný v tlaku a tahu podle ÈSN 74405 a jiných příslušných platných norem. Nátěry, nesoudržné části, cementové mléko, mastnota a pod. musí být dúkladně odstraněné. Mechanické opracování podkladu - obroušení nebo frézování, je potřebné vykonat na základě typu a stavu podkladu (přebroušení podkladu doporučujeme udělat vždy). Trhliny a mezery, kromě dilatačních spár nebo jiných konstrukcí podmíněných prvkú uzavřete pomocí zalévací pryskyřice a spojovacích prvkú. Otvory a prohlubeniny je možné vyplnit opravným tmelem. Případné nerovnosti vyrovnejte vhodnou nivelační hmotou v tloušce min. 2 mm.
Betonové a cementové podklady v dobré kvalitě není potřeba ve většině případù penetrovat. Anhydritové podklady přebruste a vysajte prach. Staré nekvalitní podklady a pískový litý asfalt je třeba po přebroušení napenetrovat epoxidovou penetrací Chemos EP 19.

Zpracování:

Lepidlo musí mít správnou pokojovou teplotu. Po otevření odstraňte ochrannou fólii i s případným zatvrdlým lepidlem na okraji. Pokud je potřebné, promíchejte. Naneste lepidlo špachtlí s příslušným zuby na podklad, přitom zabraňte nahromadění lepidla na jednom místě a ani nenanášejte tlusté vrstvy, to zabezpečíte pomocí rovnoměrného tahání zubové špachtle. Parkety položte v zadaném čase pro pokládku do lepidla, krátce zasuňte a pevně přitlačte. Zabraňte postříkání hran. Řidte se pokyny výrobce parket pro pokládku. Dodržujte vzdálenost od stěn a pevných konstrukčních prvkú min. 10 mm. Ihned po pokládce odstraňte z dilatací distanční klíny. Nejméně 24 hodin po položení po parketách nechoďte.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok