Univerzální disperzní lepidlo Chemos DL 202 se silnou a rychle tvořící se počáteční lepivou silou pro lepení homogenních a heterogenních PVC a CV krytin, textilních krytin, korku s PVC rubem na stěnu i podlahy se savým podkladem v bytové a průmyslové výstavbě. Vhodné i pro mokré šamponování lepených textilních krytin.

Parametry

Parametr Popis
Typ Lepidla
Vhodné pro Linoleum
Barva Bílá
Balení 6 | 12 kg
Měrná hmotnost cca 1,40 kg / l
Spotřeba B1 - 400 g / m2
Doba odvětrání cca 5 minut
Otevřená doba cca 30 minut
Teplota při zpracování doporučené min. 15o C

Lepidlo na přírodní linoleum Chemos DL 202

Záruka:
1 rok
Výrobce:
Chemos
Cena s DPH:
od 761 Kč
Dostupnost:
6 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Lepidlo na přírodní linoleum Chemos DL 202 (6kg) 15420127047
6 kg
6 dnů 0 ks 761 Kč
Lepidlo na přírodní linoleum Chemos DL 202 (12kg) 15420127046
12 kg
6 dnů 0 ks 1 452 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Disperzní lepidlo s velmi silně lepícím účinkem, se speciální recepturou, s nízkým obsahem vody, pro optimální lepení přírodního linolea v pásech a deskách, na podlahy se savým podkladem v bytové a komerční výstavbě. Zvlášť doporučujeme pro lepení velmi zatěžovaných podlahových krytin.

Přednosti:

  • neobsahuje rozpouštědla
  • vhodné na podlahové topení
  • vhodné pod kolečkové židličky
  • nízký obsah emisí
  • velmi vysoká počáteční lepivost
  • vysoká konečná pevnost
  • velmi dobře roztíratelné
  • nízká spotřeba

Příprava podkladu: Podklady musí být rovné, suché (změřte vlhkost), zbavené nečistot jako jsou: prach, olej, vosk, sádra, barva a pod.. Povrch podkladu musí být pevný (zkouška vrypem), spáry a trhliny třeba vyspravit. Dilatační spáry neuzavírejte! Nerovnosti vyrovnejte stěrkovou hmotou. Okrajové pásy izolace při stěnách odřežte až po vystěrkování. Potěry z litého asfaltu přestěrkujte vrstvou stěrky o tloušťce min. 2 mm. Dbejte, aby teplota podkladu při lepení byla aspoň +15°C.

Pracovní postup: Lepidlo se nanáší zubovou stěrkou rovnoměrně na podklad. Lepidlo necháme odvětrat cca 10 minut. Správně odvětrané lepidlo je, když začíná film lepidla zprůhledňovat, ale ještě při lehkém dotyku prstem se lepí na prst. Potom položíme linoleum do ještě vlhkého lepidla a dobře přitlačíme. V případě potřeby spoje a okraje ještě jednou přitlačte po cca 15 minutách. Lepidlo naneste jen na takovou plochu, na kterou jste schopni položit podlahovinu do cca 30 minut. Pokud můžete, nezpracovávejte při teplotě pod +15°C a relativní vlhkosti nad 75%. Optimální podmínky pro lepení jsou 18 - 25°C při relativní vlhkosti vzduchu do 65%. Vyšší vlhkost a nižší teplota vzduchu prodlužují a naopak vyšší teploty a nízká vlhkost vzduchu zkracují dobu odvětrání, čas lepení a tuhnutí.

Čištění: Ihned po použití vodou, resp. Vlhkým hadrem.

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok