Listela Pro Decor C Design DJKC/10 je vyroben ze slitiny mosazi CW624N a následným chromováním. Řada profilů Pro Decor je součástí řady C Design profilů s krystaly Swarovski®, inovativní a propracované řady, která je ideální pro prostředí s velkou elegancí. Díky kombinaci profilu z chromované mosazi a křišťálu dávají tyto profily lesk prostředí, kde se používají, a jsou ideální pro každou místnost v domě, od ložnice přes kuchyň až po koupelnu. Řada profilů je považována za „univerzální“ pro svou univerzálnost a schopnost přizpůsobit se různým potřebám.

Parametry

Parametr Popis
Délka mm 2700
Výška mm 10
Tloušťka mm 1
Dekor Chrom
Materiál Mosaz
Povrch Leštěný

Přiložené soubory

C-DESIGN Swarovski scheda tecnica cs.pdf (1,50 MB)
Stáhněte si technická data

Listela Cerfix Prodecor DJKC/10/I Mosaz chromovaná Swarovski krystal

Katalogové číslo:
13300
Hmotnost:
0.45 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: Na dotaz
Naše cena s DPH
7 359 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Popis zboží

Chromovaná mosaz: slitina CW624N UNI EN 12167. Profily jsou realizovány extruzí a následným chromováním. Mají velmi dobrou odolnost proti UV zárení a chemickým a atmosférickým vlivum. Nepoužívejte profily z chromované mosazi v místech s intenzivním průchodem. Provedení z chromované mosazi se liší svým vysokým leskem.

Mosaz není odolná vůči všem chemickým sloučeninám. V důsledku toho kontakt se zvláště agresivními produkty, jako je kyselina chlorovodíková (HCI) a je třeba se vyhnout kyselině fosforečné (H3P04). Produkty obecně používané k čištění kamenných, keramických a porcelánových dlaždic, jako je kyselina muriatová, čpavek a bělidlo, poškozují povrchovou úpravu
kovu a může způsobit intenzivní korozi. Kromě toho je nutné vždy odstranit zbytky betonu, lepidel, saponátů a spárovacích hmot z povrchu profilů co nejrychleji a nejjemněji. Pokud je k překrytí listely použita lepicí páska, nesmí být ponechána déle než hodinu.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky