Listela Pro Decor C-Design UKG je vyroben ze slitiny mosazi CW624N a následným pokovením zlatem 24k. Řada profilů Pro Decor je součástí řady C-Design profilů, které zdůrazňují jas linií a činí každý prostor elegantním. Jedná se o řešení s velkým vizuálním dopadem, díky nimž je každý interiér v rohu charakterizován luxusem a kultivovaností. Tyto profily dodávají prostředí hodnotu a jsou ideální pro každou místnost v domě, od ložnice přes kuchyň až po koupelnu.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Hranaté
Délka mm 2700
Výška mm 10
Dekor Zlatá
Materiál Mosaz
Povrch Pozlacený

Přiložené soubory

C-DESIGN Swarovski scheda tecnica cs.pdf (1,50 MB)
Stáhněte si technická data

Listela Cerfix Prodecor UKG pozlacená Mosaz 24k

Katalogové číslo:
12910
Hmotnost:
0.35 kg
Výrobce:
Profilpas
Dostupnost: Na dotaz
Naše cena s DPH
5 886 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Popis zboží

Pozlacená mosaz 24K: Slitina CW624N UNI EN 12167. Profily se vytlačují a poté se pokovují 24k zlatem. Odolný vůči UV, chemickým a atmosférickým vlivům. Nepoužívejte pozlacené mosazné profily 24K na podlahy vystavené intenzivnímu provozu.

Mosaz není odolná vůči všem chemickým sloučeninám. V důsledku toho kontakt se zvláště agresivními produkty, jako je kyselina chlorovodíková (HCI) a je třeba se vyhnout kyselině fosforečné (H3P04). Produkty obecně používané k čištění kamenných, keramických a porcelánových dlaždic, jako je kyselina muriatová, čpavek a bělidlo, poškozují povrchovou úpravu
kovu a může způsobit intenzivní korozi. Kromě toho je nutné vždy odstranit zbytky betonu, lepidel, saponátů a spárovacích hmot z povrchu profilů co nejrychleji a nejjemněji. Pokud je k překrytí listely použita lepicí páska, nesmí být ponechána déle než hodinu.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky