Hygienické spojovací profily


Hygienické spojovací perimetrální profily mezi podlahou a zeď

Profily vnitřních rohů, nazývané také hygienické spojovací profily, jsou vytvořeny speciálně pro splnění současných standardů hygienické údržby, které výslovně vyžaduje odstranění ostrých rohů instalací, které umožňují snadné a efektivní čištění. Proto se jedná o profily navržené tak, aby místa, jako jsou nemocnice, potravinářský průmysl, průmyslové kuchyně, bazény, lázně, splňovaly požadovky hygienických norem.

 

Spojovací hygienické profily Proround B pro spojení mezi podlahou a zdí, jsou k dispozici v provedení z nerezové oceli, PVC a hliníku. Nerezová ocel je pro tyto aplikace doporučovaným materiálem, protože je mimořádně odolná vůči chemickým a atmosférickým látkám.

 

Skutečnou novinkou je nová verze z antibakteriálního, barevně potaženého hliníku, která přidává certifikovanou antibakteriální technologii v souladu s mezinárodně uznávaným laboratorním testem JIS Z 2801: 2000. Bakteriostatický nátěr aplikovaný na profil odstraní hrozbu nebezpečných bakterií až na 99%. Tímto je zaručena optimální hygiena prostředí.

presmerovat_automaticky