Bezbarvé víceúčelové polymerové stavební lepidlo TITAN Fix pro použití v interiéru i exteriéru, všude tam, kde není vystaveno extrémnímu počasí. Unikátní složení poskytuje rychlý a vynikající přilnavost a trvalé spojení různých prvků. Pro lepení dekorativních výrobků z pěnového polystyrenu a extrudovaného polystyrenu a polyuretanu. Lepí dřevo, papír, textilie, korek, keramika, materiály na bázi dřeva, sklo, umělé hmoty, kov a kámen. Má velice dobrou přilnavost k nasákavým a pórovitým podkladům, betonu, omítce, sádře, cihle a sádrokartonovým deskám, dřevěným deskám. Po vytvrdnutí lze spoj natírat akrylovou barvou.

Použití: Lepidlo nanášejte na předmět pomocí pistole v bodech nebo pásech. Po cca. 3 - 6 minutách od nanesení tenké vrstvy lepidla přitlačit výrobek k podkladu a jemně jim posunout tak, aby se lepidlo rozmístilo po co největší ploše. V případě těžších prvků je možné, že budou muset být podepřeny min. 24 hodin. Spoj získá plnou pevnost po 48 - 72 hodinách. Zbytky lepidla odstraňte vlhkým hadříkem.

  • Vydatnost: 1 kartuš: cca. 15 bm, při naneseném proužku cca Ø 5mm
  • Aplikační teplota: +10 °C až + 30 °C.
  • Transparentní, vodě odolné, ethanol zápach
  • Skladujte při teplotách od - 20 °C do + 30 °C

Parametry

Parametr Popis
Balení kg Kartuš 310 ml

Přiložené soubory

Titan Fix.pdf (499 kB)
Hygienický atest

Montážní lepidlo TITAN Fix

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položkyDotaz na prodavačepresmerovat_automaticky

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Ok