Pravoúhlý Mosazný profil L o tloušťce stěny 1 mm, je vyroben z leštěné mozasi. Kutilské profily nevyžadují zvláštní údržbu a lze je snadno upravit pomocí bezbarvého lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravku, s výjimkou přípravku na bázi kyselin (např. kyselina solná nebo kyselina fluorovodíková).  Lehké škrábance - stopy po skladování jsou běžné kvůli výrobnímu procesu. Tolerance délky: +/-5 mm. Tolerance odchylky tloušťky stěny podle EN 755-1/-2-9.

Parametry

Parametr Popis
Typ Oboustranný
Materiál Mosaz
Délka mm 2000
Tloušťka mm 1
Povrch Leštěný
Připevnění Lepení
Dekor Mosaz
Vhodné Zdi

Mosazný profil L Mosaz leštěná

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

Leštěná mosaz: slitina CW624N, která se obvykle skládá z mědi a zinku ve směsi zhruba 60/40, v tomto poměru je tvrdší a pevnější. Vlastnosti mosazi z hlediska výkonu a užitných vlastností, má mosaz dobrou odolnost proti korozi, zatímco přídavek zinku dává kovu větší pevnost a tažnost. Mosaz je dobrým vodičem tepla a je obecně odolná vůči korozi způsobené slanou vodou. Nabízí vynikající estetiku za nižší cenu než srovnatelné měděné nebo bronzové materiály. Při výrazné atmosférické vlhkosti či silnému působení korozivních činitelů mosaz podléhá zvýšené oxidaci a na povrchu se mohou vytvářet skvrny.

Mosaz nevyžaduje zvláštní údržbu: lze ji čistit pomocí lihu ředěného s vodou nebo pomocí běžných čistících přípravků, s výjimkou přípravku na kyselé bázi. Používá se voda s přídavkem neutrálních čistících přípravků a nakonec je nutné opláchnout čistou vodou. Nepoužívejte abrazivní houby nebo hadříky, které mohou poškodit povrch.

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky