Nástěnné 3D lamely Woodele Classic 30*40*2750 jsou vyrobeny z profilované MDF desky, potažené povrchovou laminací 3D CPL s povrchechem se znatelnou 3D strukturou pouhým dotekem. Předností CPL je její vysoká mechanická odolnost, barevná stálost a odolnost vůči nečistotám. Povrch nijak neztěžuje údržbu.

Dekorační lamely jsou způsob, jak moderně a stylově vyzdobit interiér, jde o inovativní způsob použití dřeva na stěnu či strop. Woodele Classic dekorační lamela byla navržena tak, aby vám dala možnost rozhodnout o vzhledu, který získáte při montáži, prvky nejsou spojeny do panelů, takže ponecháváme možnost volby rozteče mezi jednotlivými lamelami. Další výhodou je ztlumení a odhlučnění interiéru, ve kterém byly použity, změnou šíření zvukových vln v interiéru. Výsledný vizuální efekt nezáleží pouze na odstínu dekorační lišty, ale podstatný je odstín pozadí, které můžete volit z distančních vložek různých barev. Klasická kombinace s bílými vložkami mezi nimi nebo avantgarda s černými vytvoří dekorace, které se jen těžko lhostejně míjejí.

Mezera mezi lamelami je libovolná (optimální vzdálenost je 3 cm), - na 1 běžný metr stěny připadá cca 16-17 lamel (při rozteči 3 cm).

Cena je uvedena za 1 ks lamely.

Parametry

Parametr Popis
Provedení Jednotlivé lamely
Materiál CPL na MDF
Výška mm 40
Šířka mm 30
Délka mm 2750
Použití Interiér
Povrchová úprava Ano
Lamela (šxv) 30x40
Řada Classic

Nástěnné dřevěné lamely Woodele 30*40 Dub Premium CPL

Katalogové číslo:
33147
Hmotnost:
2.4 kg
Výrobce:
Woodele
Dostupnost: Nedostupné
Naše cena s DPH
412 Kč

Zadejte potřebné množství

ks nebo bm

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Upozornění

Fotografie produktu se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru nebo zařízení a světelných podmínkách, především teplotě osvětlení. Fotografie zobrazují pouze vizuální znázornění výrobku. Doporučujeme si proto před nákupem zakoupit od nás vzorky. Vzorky představují výřez originálu, pomocí kterého se můžete přesvědčit o barvě a typu povrchu. Zejména u rustikálních dekorů upozorňujeme na to, že povrch může mít více barev a že vzor se v některých částech lamely nachází a v jiných se liší. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky. Nesmí být považovány za důvod pro reklamace. Chceme vám nabídnout ty nejlepší příležitosti, jak se dobře rozhodnout. Protože vzorek je někdy důležitý, abyste si byli naprosto jisti, že nová příčka bude ladit i s vaším nábytkem a vybavením.

Lamely zakoupené v odlišných termínech se z důvodu různých výrobních šarží mohou lišit v zrnu, zbarvení, odstínu či rozdělení suků. Proto je důležité při objednávce nakupovat z jedné výrobní série pro celou vaši zakázku a nedělit si objednávky na dílčí.

Copyright: floorwood.cz je držitelem autorských práv k uvedeným fotografiím.

Videa


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky