Nerezový profil pro sklo Profilpas Glass profil GPS2 pro vkládání skel sprchy do stěny. Jednoduchá instalace, může být použitý s jakoukoliv tloušťkou obkladu ve sprchovém koutu a nepotřebuje vrtat. Vysoce kvalitní nerezová ocel krtáčovaná AISI 304 DIN 1.4301. Délka profilu 210 cm. Varianty výšek jsou 10 mm, 12,5 mm a 19 mm.

Parametry

Parametr Popis
Typ Pro sklo
Délka mm 2100
Vnitřní šířka mm 13
Výška mm 10 | 12,5 | 19
Dekor Nerez
Materiál Nerez
Povrch Kartáčovaný
Připevnění Lepení
Určení Sprcha
Umístění Stěna

Přiložené soubory

GLASS_profile_scheda_tecnica_cs.pdf (4,93 MB)
Stáhněte si technická data

Nástěnný profil GPS2 pro vložení skla sprchového koutu 210 cm

Výrobce:
Profilpas
Cena s DPH:
od 2 208 Kč
Dostupnost:
21 dnů
Foto Katalog. číslo / Název Dostupnost Množství Cena s DPH Koupit kusů
Nástěnný profil GPS2/10 pro vložení skla sprchového koutu 210 cm 31541
výška 10 mm
21 dnů 0 ks 2 208 Kč
Nástěnný profil GPS2/12,5 pro vložení skla sprchového koutu 210 cm 31542
výška 12,5 mm
21 dnů 0 ks 2 255 Kč
Nástěnný profil GPS2/19 pro vložení skla sprchového koutu 210 cm 31543
výška 19 mm
21 dnů 0 ks 2 397 Kč

Doporučujeme přikoupit
Popis zboží

Schéma použití spádových profilů GPS2

Nerez ocel: AISI 304 - DIN 1.4301 je vysoce odolná proti hlavním chemickým a atmosférickým vlivům, proti vápnu a maltě, proti lepidlům na dlažbu a čistícím přípravkům. Je vhodná i pro použití v potravinářském průmyslu, nemocnicích, bazénech a jakémkoli venkovním prostředí, apod.

Plochy z nerez oceli mohou být leštěny pomocí příslušných běžně prodávaných přípravků. Nerez ocel se snadno čistí a je velmi hygienická; hladký a neporózní povrch činí usazení a přežití bakterií nebo jiných mikroorganismů velmi nepravděpodobným. Pro zachování dokonalé čistoty ocelových ploch stačí několik jednoduchých pravidel: stačí je omýt teplou vodou a saponátem, dokonale opláchnout a osušit měkkým hadrem. V případě ploch vystavených atmosférickým a agresivním vlivům se doporučuje pravidelné čištění nerez oceli, aby povrch zůstal netknutý a nedošlo k rezavění. Povrch z broušené nerez oceli vždy čistěte po směru broušení, nikoli napříč. V případě odření použijte příslušný čistící - leštící přípravek pro nerez ocel a měkký hadr.

V žádném případě při čištění nepoužívejte:

  • čistící přípravky s obsahem kyseliny chlorovodíkové (neboli solné), s obsahem kyseliny fluorovodíkové nebo s bělidly; zamezte přímému styku čistících přípravků obsahujících chloridy s povrchem, s výjimkou případů, kdy jsou aplikovány na krátkou dobu a poté dokonale opláchnuty.
  • abrazivní čistící přípravky v prášku mohou poškodit povrchovou úpravu profilu.

Nenechávejte dlouhodobě ve styku s profily z nerez oceli předměty nebo nářadí z obyčejné oceli (např. kartáče nebo ocelové vlákno běžně používané pro odstranění zbytků malty nebo jiných materiálů); hrozí přenos železnatých částic (kontaminace), které způsobují na povrchu rezavé skvrny. Nenechávejte dlouhodobě ve styku s povrchy z nerez oceli vlhké hadry nebo houby, které mohou způsobit vznik neestetických skvrn od vody.

Podobné zboží

Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky