Ideální vrut na dřevěné terasy SPAX Deck s malou hlavou, která poskytuje dokonalý vzhled, pro montáž bez předvrtání. Nerezová ocel A2 pro venkovní použití a použití ve vlhkých vnitřních prostorách. A4 nerezová ocel pro použití ve styku s chlorovanou vodou. Ocel se vyznačuje vysokým podílem chrómu. To vede k vytvoření ochranné vrstvy na povrchu materiálu. Ostatní komponenty slitiny, jako je nikl, molybden, mangan a niobu určují ještě lepší odolnost proti korozi. Austenit je hlavní složkou mnoha nerezových ocelí. Je nemagnetický. Austenitická nerezová ocel má vyšší odolnost proti korozi než martenzitické oceli. Balení obsahuje Bit TX25.

Díky vysokému stupni ochrany optimálně odolává korozi. Hlava vrutu má malý průměr, díky čemuž zůstává povrch dřeva pohledově čistý a elegantní. Měkčí dřeva, jako jsou Modřín, douglaska, borovice se šroubuje bez předvrtávání, tvrdší dřeviny nebo tepelně upravené dřevo je třeba předvrtat zahlubovákem. Špička vrutu zajišťuje rychlé umístění vrutu, tvar šroubení a povrch pak snadné vrtání. Ostré hrany závitu vrut pevně kotví ve dřevě.

Výhody:

  • vrut pro montáž bez předvrtání, u velmi tvrdých dřevin doporučujeme předvrtání
  • malá válcová hlava táhne v rovině do dřeva a poskytuje dokonalý vzhled
  • upevňovací závit fixuje horní desku
  • minimalizuje vrzání podlahové konstrukce
  • pohon Torx, maximální přenos síly, rychlá montáž
  • díky tvaru hlavy vrutu, čisté zapuštění vrutu bez trhlin a vyštipování vláken
  • velmi vysoké pevnostní charakteristiky vrutu

Přiložené soubory

Pr_Outdoor_EN.pdf (3,66 MB)
Katalog

Nerezové vruty na terasy SPAX Deck

Produkt již není v nabídce

Věnujte prosím pozornost alternativním
produktům níže na této stránce,
pokud jsou uvedeny


Popis zboží

A - hrot vrutu: speciální tvar špičky pro přesné umístění, umožňuje šroubování bez předvrtání, u velmi tvrdých dřevin doporučujeme předvrtání, speciální geometrie šroubu účinně snižuje rozštěpení dřeva.

B - válcová hlava: čisté zapuštění vrutu bez trhlin a vyštipování vláken.

C - upevňovací závit: druhý závit bezprostředně pod hlavou. Upevňovací závit zaručuje bezpečné a trvalé spojení prkna na spodní konstrukci.Upevňovací závit drží terasové prkno trvale na konstrukci. Tím se tedy minimalizuje vrzání.

D - nerezová ocel: standardní ocel A2 pro venkovní použití a použití ve vlhkých vnitřních prostorách. A4 nerezová ocel je určena pro použití ve styku s chlorovanou vodou nebo vodou s obsahem soli.

E - pohon T25:  BIT je malý vyměnitelný, šestihranný šroubovák a může být snadno vložen do hlavy vrutu. Není tedy nutné nosit s sebou mnoho různých šroubováků, vhodným nástroj je vždy k dispozici. Bity jsou typicky magnetické.

1.  SPAX typické vroubkování: rychlé a bezpečné upevnění

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  


Dotaz na prodavačepresmerovat_automaticky