Novinky a články
1. 3. 2015
Jsme jiní - máme vlastní sklad

Jsme jiní - máme vlastní sklad

Ano, je to tak, máme vlastní sklad. V dnešní době je to neobvyklé, nemoderní, pro mnohé "prodejce" neekonomické. Prostě a jednoduše se to "nenosí".

Ano, neekonomické to možná je, ale naš hlavní cíl je jiný než čísla v tabulce výkazu zisku a ztrát. Našim cílem jste vy, naši zákazníci, chceme, aby jste byli spokojeni, své zboží dostali včas, dle domluvy, kterou jste s námi uzavřeli v okamžiku nákupu.

Číst více

5. 8. 2014
Laky na dřevo a parkety Junckers

Laky na dřevo a parkety Junckers

Dánský výrobce laků, olejů a přípravků k péči o dřevěné podlahy JUNCKERS přichází na trh s rozšířením řady laků na vodní bázi PRO FINISH.

Tato řada vodních laků na parkety, určených pro běžné zatížení v bytových prostorách se rozšiřuje o variantu v ultramatném provedení.

Číst více

9. 7. 2014
Vzorky umělých trávníků

Vzorky umělých trávníků

Nekupujte zajíce v pytli.

Připravili jsme pro Vás možnost objednání vzorků umělých trávníků. Objednat můžete vzorky zelených trávníků, tak i vzorky designových umělých trávníků.

Číst více

25. 5. 2014
Japonské vinylové podlahy Tajima

Japonské vinylové podlahy Tajima

Nová kolekce vinylových Tajima se špičkovými parametry. Třída zátěže 42 spolu s tloušťkou 3 mm a nášlapnou vrstvou 0,5 mm tvoří nepřekonatelný celek.

Vinylovou podlahu Tajima můžete bez obav použít do jakéhokoliv interiéru s neomezenou zátěží. Podlahy s velice věrnými dekory dřeva nabízí nejrealističtější přírodní dekory a jsou opatřeny UV vytvrzenou polyuretanovou ochrannou vrstvou PUR, která je protiskluzná.

Číst více

2. 10. 2013
PR Rolety Den a Noc

PR Rolety Den a Noc

Tyto rolety představují unikátní způsob interiérového stínění. Kombinují v sobě vlastnosti klasických látkových rolet a praktických žaluzií. Umožňují plynulé nastavení a regulaci průniku světla do místnosti.

Číst více

18. 9. 2013
Údržba a čištění rolet

Údržba a čištění rolet

Plánujete pořídit si do vašeho domu nebo bytu rolety a zajímá vás, jak je to s jejich čištěním a údržbou? Připravili jsme pro vás přehled způsobu čištění nejčastěji používaných interiérových i venkovních rolet.

Číst více

předchozí110111213další stránka


presmerovat_automaticky