Novinky a články
19. 2. 2018
Jarní příprava venkovních prostor

Jarní příprava venkovních prostor

Nejen správné zazimování, ale také opačný proces, tedy příprava na jaro, je nedílnou součástí úspěšné údržby vašich venkovních prostor. Půda na zahradě se na jaře probouzí, zahradní nábytek je potřeba vystěhovat opět ven a řádně se postarat o všechny věci, které zůstaly venku a podléhaly vlivům nelítostné zimy. Pojďme se podívat jak na to!

Číst více

5. 2. 2018
Rolety a žaluzie - vnitřní vs. vnější

Rolety a žaluzie - vnitřní vs. vnější

Počasí se nám pořád extremizuje a horka v létě začínají být čím dál úmornější. Dobře, že máme stínící techniku. Jenže té existuje spousta druhů a je těžké se zorientovat, který je ten nejvhodnější právě pro vás. Snadná pomoc! Stačí se pohodlně usadit a začíst, protože dnes radíme s výběrem vnitřních a venkovních rolet a žaluzií.

Číst více

23. 1. 2018
Nábytek na míru

Nábytek na míru

Důvodů, proč začít přemýšlet o nábytku vyrobeném na míru, může být spousta. Třeba máte atypický byt, do kterého je problematické umístit stůl standardních rozměrů. Nebo prostě chcete něco jiného, než vám nabízejí obchody. Možná chcete mít nábytek, o kterém víte, že jej máte jen vy. Tak do toho pojďte s námi!

Číst více

3. 1. 2018
Jak čistit žaluzie a rolety

Jak čistit žaluzie a rolety

Čeká vás velký úklid? Máte už umytá okna, ale zjistili jste, že vám je přesto hyzdí špinavé žaluzie nebo rolety? Nemusíte mít obavy, rádi vám poradíme, jak je vyčistit a zhodnotit tak vaši snahu. A nejde jen o pocit čistoty. Pravidelná údržba může prodloužit životnost těchto zařízení!

Číst více

18. 12. 2017
Malování bytu v zimě? A proč ne!

Malování bytu v zimě? A proč ne!

Je pravda, že když se plánuje malování, často to odpadne stylem: necháme to na jaro. To ale, vážení přátelé, vůbec není nutno. Malovat se dá totiž dost dobře i v zimě. Někteří odborníci dokonce tvrdí, že je zima vhodnější období. Pojďme se tedy podívat, jak na to.

Číst více

5. 12. 2017
Rady a tipy pro stěhování

Rady a tipy pro stěhování

Stěhování - velký životní milník. Přináší spoustu věcí: dlouhé přípravy, hromadu nervů, ale i třeba nové začátky. Všechny ty špatné věci lze ale eliminovat a celou operaci provést hladce. Není to ani tak složité, stačí si na to jen sednout, pořádně to promyslet a inspirovat se v našem článku!

Číst více

předchozí1345671013další stránka


presmerovat_automaticky