Inspirace na bydlení u nás i za hranicemi

19. 12. 2018

Ten, kdo chce bydlet v útulném prostředí svého domova, určitě rád sleduje aktuální trendy a přemýšlí, čím své obydlí zvelebit. Čeká-li vás kompletní rekonstrukce, začněte právě u výběru nových podlahových krytin. Budete překvapeni, co je právě trendy a jakými výhodami se při volbě řídit. A pokud nechcete nechávat nic náhodě, nasedněte do auta a vyrazte na největší veletrhy, které se konají u nás i za hranicemi.

 

Leden, do Německa jedem

Dáte-li si předsevzetí, že se v lednu vrhnete do úprav svého domova, navštivte BAU 2019. Odborný veletrh se stavebními materiály, systémy a architekturou na vás čeká 14. – 19. 1. 2019 v Mnichově. Těšit se můžete na více než 2 200 vystavovatelů, kteří předvedou fasády, výrobky ze sklářského průmyslu, celé spektrum podlahovin, dlažby, keramiky a umělých či přírodních kamenů a mnoho dalších odvětví až po samotné doplňky pro vybavení domova.

Cestou dřevěnou do Prahy

Jestliže upřednostňujete originální dřevo a chcete jej zakomponovat do svého bydlení, otestujte kvalitní dřevěné podlahy. Rozličná řešení vám nabídnou Cesty dřeva 2019 v Praze, kde se v datech 7. 2. -9. 2. 2019 můžete seznámit se základním zpracování dřeva, konstrukcemi i výrobky. Veletrh probíhá v PVA EXPO Praha Letňany a navazuje na tři předchozí, úspěšné ročníky.

Mobitex Brno

Na brněnském výstavišti vás v příštím roce, konkrétně pak 27. 2. – 2. 3. 2019, čeká atraktivní veletrh nábytku a interiérového designu. V popředí bude stát myšlenka chytrého bydlení, jež dokáže skloubit stavební veletrh s interiérovými prvky. Načerpáte tady zajímavou inspiraci a přesvědčíte se, že bydlet moderně nemusí nutně znamenat nakupovat drahé značky. Naopak zdravotně nezávadný nábytek a nadčasové podlahové krytiny odkryjí svou technologii zpracování.

Hodonín staví a bydlí v únoru

Ten, kdo to má kousek od Hodonína, nesmí chybět na 25. ročníku stavební výstavy pro region Slovácka na počátku stavební sezóny. Chybět nebudou aktuální trendy a prezentace známých firem. Mile vás překvapí třeba vstup zdarma nebo termín, který letos padl na 1. -2. února 2019. V podobném duchu se těšte na 13. ročník stavebního veletrhu v Jihlavě a to v termínu 5. – 6. 4., popřípadě zkuste obdobnou výstavu v Uherském Hradišti v březnu, konkrétně pak 16. -17. 3. 2019.

 

Na podzim do Anglie

V polovině září nesmíte rozhodně chybět v Manchesteru na události roku THE FLOORING SHOW 15-17 SEPTEMBER 2019. Představí se vám několik desítek firem, jež se specializují na podlahové krytiny a pyšní se globálním působením. Jsou to společnosti a značky, jež diktují módní trendy, garantují dokonalou souhru mezi materiály, barvami a poskytují zákazníkům to nejlepší. Veletržní akce trvá od 15. – 17. 9. 2019 a my vám můžeme slíbit, že zcela změníte pohled na koberce, terasy a jejich zpracování nebo novodobé podlahy s unikátních materiálů.

Ať už se rozhodnete zavítat na některý z našich českých veletrhů, popřípadě investujete do návštěvy zahraničních událostí, načerpejte inspiraci a těšte se na novinky, které vám rok 2019 přinese. Pokud dáváte přednost spíše tradičnímu bydlení a váš přístup je konzervativní, určitě sledujte i pestrou škálu českých a slovenských pořadů o bydlení, ať už se jedná o proměny či novinky v oblasti stavby. Inspirace čeká na každém rohu a nesmíte zapomínat, že nejdůležitější je cítit se svém domově dobře, zajistit jeho dokonalou souhru, funkčnost a možnosti pro spokojené bydlení.


Diskuze


Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.


Přidat reakci

Vaše jméno*
 
Váš e-mail*
   
Zasílat příspěvky na tento e-mail
Text komentáře*
 
Ochrana proti spamu vložte 3 znaky z obrázku*:
image  
* povinné položky

*  
presmerovat_automaticky